• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-794-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پس از 3 روز رقابت در انزلی؛

تیم آذربایجان غربی قهرمان رقابت های جام آزاد والیبال ساحلی شد

پس از 3 روز رقابت کارگران والیبالیست در انزلی، تیم آذربایجان غربی قهرمان رقابت های جام آزاد والیبال ساحلی کارگران کشور شد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، 16 تیم از سراسر کشور در مسابقات جام آزاد والیبال ساحلی کارگران کشور به مدت 3 روز در اردوگاه رفاهی کارگران سنگاچین بندرانزلی با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم ملکان آذربایجان غربی، تیم بافه سیم گلستان و املاک آرتین رودسر گیلان به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

جواد رمزی سرپرست ورزش کارگری کشور در حاشیه اختتامیه این مسابقات در گفت و گو با ایسنا – منطقه گیلان، خاطرنشان کرد: با برگزاری 85 رویداد ورزشی در سطح کشور طی سال جاری یکی از قوی ترین تقویم های ورزشی کشور در چند سال اخیر رقم می خورد که به پویایی ورزش کارگری کمک بسزایی می کند.

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی در جامعه ی کارگری با تعدد و تنوع بیشتر به عنوان اولویت در دستور کار فدراسیون ورزش کارگری و اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفته است، تصریح کرد: مسابقات جایزه بزرگ والیبال ساحلی کارگران کشور در شهرستان بندرانزلی با حضور کارگران ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد که از این دست رویداد­ها به واسطه ی ارائه خدمات ورزشی بیشتر به کارگران و مشارکت بیشتر آنهاست.

رمزی،  ضمن تشریح سطح مسابقات بین المللی در جامعه ی کارگری در دو بعد، گفت: مسابقات جهانی ورزش کارگری سال آینده در اسپانیا با حضور تیم های ملی در رشته های مختلف ورزشی برگزار و همچنین جام شرکت ها از دیگر رویدادهای مهم محسوب می شود.

سرپرست ورزش کارگری کشور ادامه داد: در این مسابقات محدودیتی برای حضور استان ها وجود نداشت و هر استان می توانست چندین تیم از شرکت­ها یا کارخانجات شان به این مسابقات اعزام کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: