• دوشنبه ۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-2190-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

کیفیت آب گیلان مناسب است

مدیرعامل آبفای گیلان گفت: آب استان از کیفیت مناسب برخوردار است.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،محسن حسینی در جلسه آبفای گیلان در حوزه آبرسانی به تشریح خدمات این شرکت پرداخت و گفت: ارتقاء خدمات آبرسانی، جمعیت برخوردار از آب شرب بهداشتی افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه تصفیه خانه بزرگ آب گیلان، آب شرب 65درصد جمعیت شهری و 10 شهر استان را تأمین می‌کند، افزود: آب شرب از این تصفیه خانه به مخازن سراوان برای آبرسانی به شهرهای رشت، انزلی و خمام و مخزن جانکاه برای آبرسانی به شهرهای شرقی استان پمپاژ می‌شود.

مدیرعامل آبفای گیلان با تأکید بر اهمیت نظارت در سلامت و بهداشت آب شرب تصریح کرد: کل شبکه توزیع آب بطور مداوم پایش می‌شود و کلرسنجی، شستشوی شبکه توزیع آب و نمونه‌برداری‌های میکروبی و شیمیایی برای ارتقاء سلامت و بهداشت آب انجام می‌شود.

حسینی همچنین خاطرنشان کرد: آب از کیفیت مناسب برخوردار است و تیم جوان و کارآزموده این شرکت با نگهداری شبکه توزیع آب به روش علمی، سلامت و بهداشت و کنترل کیفیت آب را تأمین می‌کنند.

وی تصریح کرد: سامانه ارتباطات مردمی 122 آبفای گیلان در راستای دولت الکترونیک با حضور مقام عالی وزارت نیرو افتتاح و به بهره برداری رسید و هدف از راه اندازی این سامانه ارائه خدمات مطلوب در کوتاهترین زمان ممکن، کاهش تردد و صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: