• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-9789-5
  • خبرنگار : 19
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان عنوان کرد:

وصل شدن آب 2 هزار خانوار روستایی تالش تا ظهر فردا

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان گفت: آب بیش از 5 هزار خانوار روستایی تالش بر اثر سیل قطع شده بود که با پیگیری های شرکت آبفار، آب 3 هزار خانوار تاکنون وصل شده و امیدواریم تا ظهر فردا آب همه خانوارها وصل شود.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، اکبری مقدم در جمع خبرنگاران، با اشاره به آخرین وضعیت مناطق سیل زده استان، اظهار کرد: در اثر باران های فصلی که از شب گذشته در شهرستان های تالش، رضوانشهر، صومعه سرا و ماسال اتفاق افتاد، متاسفانه حوزه هایی متاثر از این بارندگی و سیلاب دچار خسارت هایی شده که بیشترین خسارت ها متوجه شهرستان تالش بوده است.

وی با بیان اینکه در شهرستان تالش گاز 7 روستا در بخش مرکزی و گرکانرود قطع شده بود، تصریح کرد: 340 خانوار این روستاها گاز نداشتند، اما در ساعات اولیه عصر امروز گاز 170 خانوار وصل شده و طی 24 ساعت آینده، گاز مابقی خانوارها با تلاش عوامل اجرایی شرکت گاز استان برطرف خواهد شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان افزود: آب بیش از 5 هزار خانوار روستایی نیز قطع شده بود که با پیگیری های شرکت آبفار، آب 3 هزار خانوار تاکنون وصل شده و امیدواریم تا ظهر فردا آب همه خانوارها وصل شود.

اکبری مقدم اضافه کرد: شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گیلان بیش از دو هزار بسته آب و همچنین اکیپ آبرسانی سیار و خودروی پایش کیفیت آب شرب به منطقه اعزام کرده است که در حال حاضر در منطقه حضور دارد.

این مقام مسئول، با بیان اینکه سیلاب به تعدادی از شبکه های خطوط انتقال برق روستاهای سیل زده آسیب وارد کرده است، گفت: تعدادی از تیرهای برق در روستاهای خرجگیل و شیخ محله بر اثر سیلاب تخریب شده که با تلاش همکاران شرکت توزیع برق خسارات به حداقل رسیده و برق روستاها به جز 15 خانوار وصل شده است. مشکل مذکور به زودی با کابل های خود نگهدار رفع می شود.

وی از تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران در شهرستان تالش خبر داد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه بارندگی ها فروکش کرده و تاکنون خسارت جانی از این سیلاب در استان نداشته ایم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: