• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-9289-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

دبیر نخستین جشنواره استانی ره‌آورد سرزمین نور در گیلان خبر داد:

ارسال 816 اثر به جشنواره استانی ره‌آورد سرزمین نور در گیلان

دبیر نخستین جشنواره استانی ره‌آورد سرزمین نور در گیلان از ارسال 816 اثر از سوی 400 شرکت کننده به دبیرخانه جشنواره خبر داد و گفت: اختتامیه جشنواره یکشنبه 8 مهرماه سال جاری با حضور مسئول سازمان اردویی راهیان‌نور و گردشگری بسیج برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، محسن حامدی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره استانی ره‌آورد سرزمین نور در گیلان اظهار کرد: این جشنواره با موضوع راهیان‌نور در استان برگزار خواهد شد.

وی راهیان‌نور را پاتک فرهنگی علیه جنگ نرم دشمنان دانست و افزود: تقویت بنیان‌های فرهنگی با عنوان جهاد و شهادت و دفاع مقدس از اهداف برگزاری نخستین جشنواره استانی ره‌آورد سرزمین نور در گیلان است.

دبیر نخستین جشنواره استانی ره‌آورد سرزمین نور در گیلان با اشاره به اینکه جشنواره مذکور در بخش های حرفه ای، مردمی و ویژه برگزار می شود، گفت: بخش حرفه‌ایی شامل شعر، عکس حرفه‌ایی، پوستر و نماهنگ، بخش ویژه شامل فیلم ۶۰ ثانیه‌ایی و بخش مردمی خاطره، دل نوشته و موبایل گرافی را شامل می شود.

حامدی از ارسال 816 اثر از سوی 400 شرکت کننده به دبیرخانه جشنواره خبر داد و گفت: اختتامیه جشنواره یکشنبه 8 مهرماه سال جاری با حضور مسئول سازمان اردویی راهیان‌نور و گردشگری بسیج برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مرحله کشوری جشنواره ره‌آورد سرزمین نور ۲۰ اسفند در خرمشهر به مدت ۱۰ شب برگزار می‌شود، ادامه داد: گیلان همواره در جشنواره کشوری توانسته رتبه‌های برتر در بخش‌های مختلف را کسب کند.

دبیر نخستین جشنواره استانی ره‌آورد سرزمین نور در گیلان از برگزاری کارگاه‌های تخصصی و ارائه آموزش‌های لازم به برگزیدگان مرحله استانی جهت شرکت در مرحله کشوری خبر داد و افزود: این برنامه در راستای هرچه موفق‌تر ظاهر شدن برگزیدگان استانی در مرحله کشوری انجام می‌شود.

حامدی بیشترین قشر شرکت کننده در بخش دل نوشته و موبایل گرافی را دانش آموزان و در بخش عکس حرفه‌ای و فیلم 60 ثانیه‌ای را دانشجویان عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: