• چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-34089-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:

استقرار نظام ارجاع الکترونیک پزشکی در انزلی و رضوانشهر

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: در راستای استقرار پروژه نظام ارجاع الکترونیک خدمات پزشکی در گیلان، به زودی نظام ارجاع الکترونیک در شهرستان‌های انزلی و رضوانشهر استقرار پیدا می کند.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، دکتر افشین دلیلی در نشست و کارگاه آموزشی نظام اجرای الکترونیک خدمات پزشکی اظهار کرد: با همکاری و تعامل مسئولان و کارشناسان معاونت بهداشتی، معاونت درمان و مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه نظام ارجاع الکترونیک مارلیک در شهرستان‌های صومعه سرا و ماسال راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: علی رغم محدودیت امکانات و زیرساخت‌های بهداشتی درمانی در شهرستان‌های ماسال و صومعه این نظام ارجاع با موفقیت در آن شهرستان ها استقرار پیدا کرد و در این خصوص گیلان به عنوان بهترین تجربه استقرار نظام اجرای الکترونیک در سطح کشور شناخته شد.

مدیر درمان دانشگاه تصریح کرد: تاکنون مجوز سطح 3 ارجاع الکترونیک از وزارت بهداشت اخذ شده و گام‌های خوبی نیز در این خصوص برداشته شده است.

وی ادامه داد: پس از شهرستان‌های صومعه سرا و ماسال، شهرستان لنگرود نیز به این چرخه پیوسته است و پس از دو هفته 40 مورد بازخورد ارجاع در آن شهرستان به ثبت رسیده است.

دلیلی خاطرنشان کرد: این طرح باید مرتب پایش شده و نواقص و اشکالات آن در حین انجام کار مرتفع شود.

به گزارش ایسنا، پروژه نظام ارجاع الکترونیک یکی از برنامه‌های استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی گیلان است که در گام نخست در دو شهرستان صومعه‌سرا و ماسال به صورت پایلوت اجرای شده است، سپس در شهرستان لنگرود به اجرا در آمد و هم اکنون نیز در شهرستان‌های رضوانشهر و انزلی در حال اجرا است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: