• چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-33989-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان خبر داد:

فعالیت هزار و 696 جهادگر در رزمایش خدمت رسانی محمد رسول‌الله (ص) در گیلان

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اشاره به فعالیت 7 هزار گروه جهادی در سراسر کشور در راستای اجرای رزمایش خدمت رسانی محمد رسول‌الله (ص) در گیلان گفت: سهم استان گیلان از این تعداد 200 گروه جهادی متشکل از هزار و 696 جهادگر است.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، احمد ابراهیمی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با اشاره به برگزاری رزمایش سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) در گیلان اظهار کرد: رزمایش خدمت رسانی سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) از 9 الی 29 شهریورماه در گیلان در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم دوردست یکی از مهمترین اهداف سازمان بسیج سازندگی است، تصریح کرد: این رزمایش در غالب ارائه خدمت رسانی به مردم در حاشیه شهرها و روستاهای محروم در بخش‌های عمرانی، سلامت و آموزش و ... برگزار می شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اشاره به فعالیت 7 هزار گروه جهادی در سراسر کشور در راستای اجرای این رزمایش گفت: سهم استان گیلان از این تعداد 200 گروه جهادی متشکل از هزار و 696 جهادگر است.

ابراهیمی عرصه های حضور جهادگران را در این رزمایش مرمت مساجد، ویزیت رایگان، مشاوره حقوقی، رنگ آمیزی مدارس و ... عنوان کرد و افزود: همه اقشار بسیج در برگزاری این رزمایش حضور دارند.

وی از برگزاری رزمایش عمومی و همگانی خدمت‌رسانی در سراسر گیلان خبر داد و گفت: این رزمایش یکشنبه هفته آینده در سراسر استان برگزار خواهد شد.

ابراهیمی با بیان اینکه بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از سال 88 تا 96 توانسته است 5 هزار و 255 پروژه عمرانی در استان گیلان اجرا کند، یادآور شد: ساخت هزار واحد مسکن محرومین در سال گذشته یکی از مهمترین اقدامات انجام شده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از ساخت هزار واحد مسکن محرومین در سال جاری در گیلان خبر داد و گفت: هم اکنون ساخت 200 واحد از این تعداد در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به اقدامات سپاه در خصوص اشتغالزایی ادامه داد: از سال 92  تاکنون با ارائه تهسیلات اقتصاد مقاومتی به متقاضیان برای 5هزار و 236 نفر در استان اشتغالزایی ایجاد شده است.

ابراهیمی با اشاره به اجرای طرح "همگام با کشاورز" در استان گفت: سازمان بسیج مهندسین کشاورزی با همکاری سازمان بسیج سازندگی استان این طرح را در گیلان اجرا می کند و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در راستای این طرح 30 درصد به ظرفیت تولید برنج استان گیلان افزوده می‌شود.

وی تهیه جهیزیه برای نوعروسان را ار دیگر اقدامات سپاه در استان عنوان کرد و گفت: تاکنون ۵۰ سری جهیزیه با ۱۴ قلم جنس برای نوعروسان تهیه‌شده که کاملاً ایرانی بوده است.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: