• شنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-12289-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آغاز توزیع کتاب‌های درسی مقطع ابتدایی در مدارس

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: بر اساس ثبت‌نام اینترنتی از امروز 41 عنوان کتاب مقطع ابتدایی طبق نوبت بندی بین مدارس توزیع می‌شود.

به گزارش ایسنا - منطقه گیلان، علی حسین‌زاده از آغاز توزیع کتب درسی مقطع ابتدایی در مدارس استان خبر داد و اظهار کرد: بر اساس ثبت‌نام اینترنتی از امروز 41 عنوان کتاب مقطع ابتدایی طبق نوبت بندی بین مدارس توزیع می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گیلان افزود: 185 هزار دانش‌آموز مقطع ابتدایی به صورت اینترنتی از تاریخ 23 اردیبهشت با ورود به سامانه www.irtextbook.ir برای دریافت کتاب درسی ثبت‌نام کرده‌اند و جاماندگان می‌توانند برای دریافت کتاب تا 12 شهریور با مراجعه به این سایت اقدام کنند.

وی در مورد توزیع کتاب‌های دوره متوسطه، خاطرنشان کرد: این کتاب‌ها از تاریخ 3 شهریور در کتابفروشی‌های منتخب استان توزیع شده است و کتاب‌های تازه تألیف پایه دوازدهم هم از 20 شهریور در کتابفروشی‌ها توزیع می‌شود.

حسین‌زاده در مورد نحوه دریافت کتاب‌های رشته فنی و حرفه‌ای و کاردانش گفت: تاکنون 18 هزار و 500  دانش‌آموز در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند و کسانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده‌اند می‌توانند تا 12 شهریور ماه برای دریافت کتاب اقدام کنند.

گفتنی است؛ تاکنون 329 هزار و 420 دانش‌آموز برای سال تحصیلی 98_ 97 در سامانه سناد ثبت‌نام کرده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: