• پنجشنبه ۸ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-1590-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در هفته دولت؛

۱۶ پروژه تولیدی، سرمایه گذاری و گردشگری در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید

در هفته دولت ۱۶ پروژه تولیدی، سرمایه گذاری، عمران روستایی، فرهنگی و گردشگری با اعتبار ۲۳۸ میلیارد ریال در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، امام جمعه این شهرستان، مسئولین استانی و شهرستانی و معاونین و مدیران سازمان و فعالان اقتصادی و اعضای شورای اسلامی منطقه در هفته دولت ۱۶ پروژه تولیدی، سرمایه گذاری، عمران روستای، فرهنگی و گردشگری با اعتبار ۲۳۸ میلیارد ریال در منطقه آزاد انزلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

بنا بر این گزارش با بهره‌گیری از توان متخصصان داخلی برای اولین بار در کشور، واحد دانش بنیان تولیدی مواد اولیه محصولات آرایشی پوست از حلزون با سرمایه گذاری ۷۲ میلیارد ریالی بخش خصوصی در شهرک صنعتی شماره ۲ منطقه افتتاح و با آغاز به کار این طرح برای ۳۰ نفر به صورت مستقیم فرصت شغلی ایجاد شده است.

افتتاح ۴ واحد تولیدی پوشاک و بهره برداری از طرح توسعه یک واحد صنعتی صادراتی تولیدکناف در منطقه آزاد انزلی نیز در ششمین روز از هفته دولت با سرمایه گذاری ۵۴ میلیارد ریالی بخش خصوصی از دیگر پروژه هایی بودند که در هفته دولت در شهرک صنعتی شماره ۲ منطقه آزاد انزلی درمدار تولید قرار گرفتند و با افتتاح این طرح ها برای ۲۷۳ نفر به صورت مستقیم فرصت شغلی ایجاد شد.

افتتاح مرکز خدمات خودرویی و نمایندگی ایران خودرو با اعتبار ۴۰ میلیارد ریالی و اشتغالزایی ۲۵ نفر، بهره برداری از یک واحد اقامتی و گردشگری با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۳ نفر که شامل ۲۷ واحد اقامتی ویلایی با ظرفیت ۱۰۴ نفر و همچنین بازسازی مسجد آقا سید کیا با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال از سوی سازمان از دیگر پروژه هایی است که  هفته دولت در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید .

از سوی دیگر ۷ طرح عمران روستایی شامل زیرسازی و آسفالت و احداث بوستان تفریحی راه اندازی ایستگاه پمپاژ و لایروبی زهکش های زمین های کشاورزی در سطح روستا های محدوده با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال افتتاح شد و عملیات اجرایی ۱۵ پروژه عمران و بهبود محیط روستایی با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال آغاز شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: