• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-27789-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اصحاب رسانه سبب تقویت فرهنگ در جامعه می‌شوند

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه سبب تقویت فرهنگ در جامعه می‌شوند، گفت: خبرنگاران با قلم قوی و معماری زیبای کلام‌شان، زمینه توسعه استان و کشور را فراهم می‌کنند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، نادر جهان آرای امروز در نشست با خبرنگاران که در سالن اجتماعات برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران با قلم قوی و معماری زیبای کلام‌شان، زمینه توسعه استان و کشور را فراهم می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان افزود: مطالب استخراج شده از قلم‌ها همان تعمیق فرهنگ پاک و هویت ملی و مذهبی ماست لذا همین قلم اصحاب رسانه می‌تواند در راستای تقویت بنیه فرهنگی در حوزه‌های مختلف پررنگتر باشد.

جهان آرای با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه سبب تقویت فرهنگ در جامعه می‌شوند، گفت: به عنوان فرهنگ‌سازان و مراقبان حوزه فرهنگ باید دقت لازم را داشته باشیم. در نوشته‌های خود به هویت پاک و پرافتخار زنان گیلانی اشاره کنید، علی رغم حضور قوی زنان در عرصه‌های مدیریتی این ظرفیت وجود دارد تا با بهره گیری از افکار و اندیشه بانوان گیلانی به سطح عالی دست یابیم.

وی با اشاره به سابقه درخشان رسانه‌ها در استان گیلان، بیان کرد: از مطبوعات و رسانه‌های استان گیلان می‌خواهم که در کنار قلم، یاور تعلیم و تربیت باشند.

در ادامه سیدمحمد شفیعی، مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گیلان در این نشست اظهار کرد: قلم خبرنگاران با هدف افزایش آگاهی و ارتقای سلامت اداری در دستگاه‌های اجرایی به حرکت در می‌آید.

وی با بیان اینکه ذوق و استعداد از شاخصه‌های خبرنگار خوب است، افزود: اگر خبرنگار در جامعه انگیزه داشته باشد، جامعه روبه پیشرفت و توسعه می‌رود.   

شفیعی با بیان اینکه اخبار دقیق ناشی از دقت و صحت خبر است، گفت: ساده و کم بنویسید و از حاشیه‌ها دوری کنید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: