• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-27589-5
  • خبرنگار : 13
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بازدید بازرسان وزارت کشور از سواحل آستارا

بازرسان وزارت کشور با حضور در بندر مرزی آستارا از سواحل این شهرستان بازدید و زیرساخت های موجود را با هدف رفع مشکلات بررسی کردند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، یونس رنجکش، فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: حضور بازرسان و بخش‌های مختلف ستاد ساماندهی سواحل موجب رفع مشکلات و ارزیابی صحیح عملکردها می‌شود.

وی ادامه داد: بسیاری از نقاط ضعف موجود در سواحل با حضور بازرسان و بازرسی‌های مستمر برطرف می شود تا اثر بخشی بهتر در راستای ارائه خدمات و افزایش میزان رضایتمندی مردم داشته باشد.

رنجکش ضمن استقبال از گروه‌های مختلف بازرسی که از وزارت کشور و سایر دستگاه‌های نظارتی در منطقه حضور می یابند، افزود: امیدواریم این بازرسی ها با انعکاس صحیح کاستی ها و همچنین نقاط قوت و پتانسیل های شهرستان موجب افزایش سطح خدمات و تکمیل امکانات و جبران کاستی‌ها شود.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان آستارا طی یک سال اخیر اقدامات خوبی انجام شده و در دست اجرا است، خاطرنشان کرد: انتظار می رود با توجه به ظرفیت‌های موجود و طول ۱۸و نیم کیلومتر نوار ساحلی که دارای سه طرح سالم سازی به ویژه طرح الگویی سالم سازی دریا در ساحل سفیر امید است از این جاذبه های گردشگری بهتر استفاده شود.

فرماندار آستارا در پایان تصریح کرد: در طول فعالیت ستاد ساماندهی سواحل در آستارا علاوه بر گروه های بازرسی وزارت کشور و استانداری گیلان و سایر دستگاه‌های نظارتی تیم بازرسی فرمانداری آستارا نیز به طور مستمر پیگیر برنامه های ستاد و رفع مشکلات با بازرسی های میدانی هستند.

به گزارش ایسنا، بازرسان اعزامی از وزارت کشور از طرح های سلامت دریا (سفیر امید، صدف و لوندویل) در سواحل شهرستان و پارک ساحلی شریعتی در آستارا بازدید کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: