• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-25289-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خبرنگاران حافظ امنیت اجتماعی هستند

فرمانده انتظامی استان گیلان خبرنگاران را انتقال دهنده فرهنگ به جامعه دانست و گفت: با توجه به اینکه کار خبر در تعریف مشاغل، عرصه سختی است اما خبرنگاران حافظ فرهنگ و امنیت اجتماعی هستند.

به گزارش ایسنا - منطقه گیلان، سردار محمدرضا اسحاقی امروز در نشست با اصحاب رسانه، ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت شهدای عرصه قلم، خبرنگاران را انتقال دهنده فرهنگ به جامعه دانست و اظهار کرد: با توجه به اینکه کار خبر در تعریف مشاغل، عرصه سختی است اما خبرنگاران حافظ فرهنگ و امنیت اجتماعی هستند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینكه خبرنگاران در پیشبرد اهداف پلیس همكاری هوشمندانه‌ای دارند، افزود: تلاش‌های خبرنگاران در عرصه قلم و خبرنگاری قابل قدردانی است؛ دغدغه حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و... دلالت بر مسئولیت پذیری خبرنگاران دارد.

سردار اسحاقی با تاكید بر اینكه امنیت لازمه پیشرفت و بقاء اجتماعی است، گفت: هر جامعه‌ای برای برقراری امنیت نیازمند تلاشگری در این عرصه است.

این مقام قضایی پلیس را پیشقدم در خدمت گذاری به مردم عنوان و تصریح كرد: پلیس به سوی برقراری امنیت اجتماعی پیش می‌رود. در این راستا مردم مهمترین پشتوانه پلیس هستند.

سردار اسحاقی افزود: مردم گیلان در اقدامات پیشگیرانه و امنیتی یاریگر پلیس هستند بر همین اساس استان گیلان یكی از امن‌ترین استان‌های كشور است و جزء 10 استان امن کشور محسوب می‌شود.

فرمانده انتظامی استان گیلان تعامل دستگاه‌های فرهنگی، قضایی و نظامی استان را راهی برای رسیدن به كاهش آسیب‌های اجتماعی دانست و اضافه كرد: پلیس و دستگاه قضایی با افراد و گروه‌های مخل آسایش و امنیت اجتماعی برخورد قانونی خواهد كرد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه مردم گیلان در انتقال به موقع اخبار در ایجاد امنیت هوشمندانه عمل می‌كنند، تصریح کرد: در دکترین نیروی انتظامی «امنیت مردم پایه» با حضور مردم تولید، حفظ و نگهداری می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: