• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-25089-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جعفرزاده مطرح کرد:

نقش آفرینی جهاددانشگاهی در رونق نظام اقتصادی


نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاددانشگاهی به سبب نیروی انسانی متخصص و با وجود مراکز پژوهشی و تحقیقاتی می‌تواند در رونق نظام اقتصادی نقش آفرین باشد.

مهندس جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه گیلان، با اشاره به فرارسیدن 16 مرداد سالروز تاسیس جهاددانشگاهی، اظهار کرد: جهاددانشگاهی به دلیل ضرورت‌هایی که در حوزه دانشگاهی دارد، نوع نگاهش خدمت به مردم و ارتقای سطح علمی است.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی می‌تواند در حوزه‌های مختلف اقدامات موثری ارائه دهد، افزود: جهاددانشگاهی می‌تواند با ارائه راهکارهای تخصصی علمی در راستای خودکفایی کشور ورود کند و با جایگاه تحقیقاتی و علمی اتاق فکر و مغز راهبری مبارزه با دشمن باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاددانشگاهی به سبب نیروی انسانی متخصص و با وجود مراکز پژوهشی و تحقیقاتی می‌تواند مانع وابستگی کشور به بلوک شرق و غرب شود و با ثبت اختراعات و ابدعات علمی در رونق نظام اقتصادی نقش آفرین باشد زیرا این ظرفیت را دارد که اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کند تا اقتصاد کشور در منطقه و دنیا حرفی برای گفتن داشته باشد.

جعفرزاده بیان کرد: برای جهاددانشگاهی افق خوبی ترسیم شده است تا در راستای رشد و تعالی کشور در همه ابعاد اقتصادی، سیاسی، علمی، فرهنگی و اجتماعی اقدامات عملی را ارائه دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: