• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-20189-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی رودسر

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی رودسر گفت: مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی رودسر در دو مقطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد.

مسیب مرادی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه گیلان، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی رودسر در دو مقطع کاردانی و کارشناسی برای ترم جدید دانشجو پذیرش می‌کند.

وی با بیان اینکه در مقطع کاردانی این مرکز در رشته‌های کاردانی حرفه‌ای روابط عمومی، فناوری اطلاعات- اینترنت و شبکه‌های گسترده و طراحی دانشجو پذیرش می‌کند افزود: در مقطع کارشناسی نیز این مرکز در رشته‌های کارشناسی حرفه‌ای روابط عمومی- امور رسانه، مدیریت امور فرهنگی- برنامه‌ریزی فرهنگی و فناوری اطلاعات- فناوری اطلاعات دانشجو پذیرش می‌کند.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی رودسر با بیان اینکه این مرکز بدون آزمون از علاقمندان برای تحصیل در رشته‌های عنوان شده دانشجو می‌پذیرد خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۱۳۴۲۶۳۲۷۱۰و ۰۱۳۴۲۶۳۴۰۹۳تماس حاصل نمایند.

مرادی از مزایا و امکانات برای دانشجویان علاقمندان به تحصیل را امکان تقسیط شهریه مطابق ضوابط، استفاده از وام بدون بهره دانشجویی و پایین ترین میزان شهریه در بین دانشگاه‌ها عنوان کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: