• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-5090-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وجود بیش از هزار واحد صنعتی در شهرستان رشت

فرماندار شهرستان رشت گفت: هزار و 200 واحد صنعتی در شهرستان رشت داریم که بر اساس آمار تا پایان اردیبهشت سالجاری، 950 واحد فعال می‌باشند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، سیدمحمد احمدی در نشست با مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی کشور که در فرمانداری رشت برگزار شد، با بیان اینکه صنعت و تجارت دو رکن اصلی در توسعه استان گیلان است که بسیاری از مشاغل و فرصت‌های شغلی را به خود اختصاص می‌دهد،  اظهار کرد: سعی می‌کنیم در شهرستان در کنار تلاش برای توسعه کشاورزی، به صنعت و رسیدگی به واحدهای تولیدی نیز اهتمام شود و بخش‌های توسعه‌ای متوازن پیش رود.

فرماندار شهرستان رشت افزود: در کشور، استان گیلان را به ‌عنوان استانی می‌شناسند که محور کشاورزی است اما این به این معنا نیست که از حوزه فعالیت‌های صنعتی استان گیلان غافل شویم.

وی با بیان این که واحدهای صنعتی شهرستان رشت 45 درصد از واحدهای صنعتی استان گیلان را شامل می‌شود، افزود: هزار و 200 واحد صنعتی در شهرستان رشت داریم که بر اساس آمار تا پایان اردیبهشت سالجاری، 950 واحد فعال هستند.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به فعالیت شرکت ایران پوپلین، گفت: این شرکت برای صنعت، استان گیلان و شهرستان رشت بسیار مهم است .

وی با بیان این که در حال حاضر 283 نفر در ایران پوپلین شاغل هستند، تصریح کرد: در استان و شهرستان در تلاش هستیم که با تمام توان، تعامل سازنده و اعتمادسازی این شرکت فعال نگه داشته شود و با فعال کردن ظرفیت‌های معقول و بروز رسانی ماشین آلات زمینه اشتغال جدیدی فراهم شود.

احمدی با تاکید بر این مطلب که با اعتماد سازی بایستی ایران پوپلین را به حالت قبل برگردانیم، تصریح کرد: این مهم همت سهامداران این شرکت را نیز می‌طلبد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: