• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-18589-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان خبر داد:

پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی کشور از ظرفیت‌های مهم گیلان

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان  گفت:  جهاد دانشگاهی گیلان از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی بسیار خوبی برخوردار است و با بهره‌مندی از این ظرفیت‌ها می‌توان در جهت شناخت مشکلات زیست محیطی استان گام برداشت.

قربانعلی محمدپور در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه گیلان ضمن تبریک سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی به جهادگران استان، گفت: جهاد دانشگاهی دارای سابقه چند ساله است و به طور قطع می‌تواند، در بسیاری از مسائل زیست محیطی با دانش و توان علمی خوبی که دارد، راهگشا باشد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان ادامه‌ داد: برای پژوهش در رفع مشکلات زیست محیطی رودخانه‌های استان، بهبود وضعیت تالاب‌ها، تعاملات زیادی با جهاد دانشگاهی گیلان داشتیم و همچنان متقاضی برخورداری از ظرفیت‌های آن هستیم.

محمدپور با بیان اینکه پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی کشور در گیلان مستقر است و از ظرفیتهای مهم استان محسوب می‌شود، تصریح‌ کرد: با استفاده از اساتید مجرب و پژوهشگران پرتلاش این پژوهشکده گامهای موثرتری می‌توان در جهت بهبود و برنامه‌ریزی حفاظت از محیط زیست گیلان برداشت.

وی خاطرنشان کرد: بهره‌مندی از ظرفیتهای پژوهشی و آموزشی جهاد دانشگاهی گیلان، راه استان را در حرکت بر ریل توسعه هموارتر می‌سازد.

محمدپور تصریح کرد: اداره کل محیط زیست گیلان اعلام آمادگی می‌کند که به طور مستمر از همکاری و تعامل دستگاههای دولتی و مراکز علمی و پژوهشی نظیر جهاد دانشگاهی به خصوص پژوهشکده محیط زیست کشور که در رشت واقع است، بهره‌مند شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: در طول چند سالی که در گیلان به سمت مدیریت حفاظت محیط زیست استان منصوب شده‌ام، از تعاملات با این نهاد راضی هستم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: