• دوشنبه ۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-191-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش:

جمهوری اسلامی ایران در تامین امنیت دریای خزر نقش بسزایی دارد

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش گفت: جمهوری اسلامی ایران در تامین امنیت دریای خزر نقش تاثیرگذاری دارد و پیام آور صلح و دوستی برای کشور های حاشیه است.

به گزارش ایسنا - منطقه گیلان، امیر دریادار حمزه علی کاویانی ظهر امروز در مراسم بدرقه دو ناوگروه پیکان و جوشن اعزامی برای مسابقات جام دریا که در کشور آذربایجان برگزار خواهد شد ضمن تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران پیام آور صلح و دوستی و امنیت در دریای خزر است که نقش بسزایی در تامین امنیت آن دارد‌ .

وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها تلاش گسترده‌ای در منطقه علیه جمهوری اسلامی ایران به راه انداخته اند، خاطرنشان کرد: این عملیات بزرگ و جنگ روانی شکل گرفته شده با تدبیر، نگاه مدبرانه و هدایت هوشمندانه فرماندهی معظم کل قوا همه ما را به سمت پیروزی هدایت می کند و مطمئنیم اقتدار نظام روز به روز بیشتر می‌شود .

معاون هماهنگ کننده نداجا تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره در هر عرصه‌ای که آمریکایی‌ها وارد منطقه شدند در مقابل آنان ایستاد و پیروز صد درصدی میدان شد که این اقتدار را مرهون هوشمندی فرمانده معظم کل قوا هستیم .

امیر دریادار حمزه علی کاویانی در ادامه با اشاره به مسابقه جام دریا، تصریح کرد: این مسابقه برای دومین سال متوالی برگزار می‌شود و کشورمان در دور اول با اقتدار در این مسابقه حاضر شد و هدفمان در این دوره همچون دور قبل کسب بهترین نتیجه است .

وی با بیان اینکه تمرینات زیادی برای حضور در این مسابقات صورت گرفته است، گفت: پس از مدت ها تلاش، کار و تمرین امروز موعد حرکت دریادلان نیروی دریایی ارتش به سمت کشور میزبان مسابقات جام دریای ۲۰۱۸ روسیه است .

معاون هماهنگ کننده نداجا تاکید کرد: ما نماینده کشوری انقلابی و اسلامی هستیم که ۲۰۰ هزار شهید را تقدیم این خاک کرده و ضروری است که در مسابقات اقتدار ایران را به نمایش بگذاریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: