• چهارشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-48789-5
  • خبرنگار : 1
  • منبع خبر : رشت

مدیر هماهنگی امور اجرایی شهر رشت:

پروژه j5 شریان اصلی رشت است

مدیر هماهنگی امور اجرایی شهر رشت گفت: پروژه j5  حد فاصل بلوار امام رضا (ع) دارسازی در منطقه سه را به پستک گلسار متصل می‌کند و بار ترافیکی شرق شهر رشت را از بین می‌برد.

علی شاهانی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه گیلان در خصوص بازگشایی خیابان j5 گفت: این پروژه حد فاصل بلوار امام رضا (ع) دارسازی در منطقه سه، را بعد از عبور از جاده انزلی روبروی هلال احمر رشت به پستک گلسار در فاز اول و در نهایت در فازهای بعدی میدان جهاد در منطقه یک به هم متصل می‌کند.

مدیر این پروژه، افزود : تلاش داریم تا از بار ترافیکی شرق شهر رشت بکاهیم و بر این اساس با ایجاد خیابان جدید، کریدور شرق، شمال و غرب شهر را به یکدیگر متصل کنیم و بار ترافیکی میدان جانبازان، میدان ولیعصر (عج) و رینگ کمربندی شهر و فاصله زمانی پیمودن شرق به غرب در کلانشهر رشت کاهش می‌یابد.

وی ادامه داد:این پروژه به عرض  20تا 40 متر و طول 12کیلومتر حد فاصل بلوار امام رضا (ع) دارسازی در منطقه سه را به پستک گلسار متصل می‌کند.

شاهانی با بیان اینکه این پروژه شریان اصلی شهر رشت است، خاطرنشان کرد: پروژه  j5 نقش بسزایی در کاهش بار ترافیکی ورودی شهر رشت دارد و می‌تواند آینده ترافیکی رشت را دگرگون کند.

وی تاکید کرد: پروژه  j5 در چند فاز اجرایی می‌شود و عملیات اجرایی آن پس از مطالعات لازم آغاز شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: