• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-21389-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان عنوان کرد:

برگزاری نمایشگاه پیشگیری از آسیب‌های حوزه اعتیاد در رشت

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان گفت: نمایشگاه پیشگیری از آسیب‌های حوزه اعتیاد از 9 تا 13 تیرماه سالجاری در مجتمع آموزشی پژوهشی عالی جهاددانشگاهی گیلان در حال برگزاری است.

فرختار در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه گیلان، با اشاره به برگزاری نمایشگاه پیشگیری از آسیب‌های حوزه اعتیاد، اظهار کرد: نمایشگاه مذکور از 9 تا 13 تیرماه سالجاری در مجتمع  آموزشی پژوهشی جهاددانشگاهی گیلان واقع درمسکن مهرمیدان ولایت  با استفاده از فعالیت‌‌های خلاقانه و مبتکرانه در حال برگزاری است.

وی با تاکید بر لزوم آگاهی بخشی به جامعه دانشگاهی و دانشجویان در زمینه اعتیاد، گفت: براساس دستور مقام معظم رهبری مبنی بر توجه ویژه به مقوله آسیب‌های اجتماعی با اولویت مبارزه با مواد مخدر و رفع معضل اعتیاد برگزاری چنین نمایشگاه‌ها و کارگاه‌هایی در حوزه دانشگاهی لازم و ضروری است.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان تصریح کرد: در این نمایشگاه تصاویری با محتوای آموزشی و آگاه‌سازی در زمینه شرایط و زمینه‌های بروز اعتیاد و روش‌های پیشگیری از آن در معرض دید دانشجویان، اساتید و کارکنان قرار داده شده است.

فرختار افزود: نمایشگاه پیشگیری از آسیب‌های حوزه اعتیاد به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان با مشارکت معاونت فرهنگی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی رشت و همکاری جمعیت همیاران استان سبز در حال برگزاری است.

وی از مشاوره رایگان توسط اعضاء جمعیت همیاران استان سبز در حاشیه نمایشگاه خبر داد و گفت: برگزاری «کارگاه آموزشی فرهنگی آشنایی با باورهای غلط و رایج در حوزه اعتیاد» از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان، خاطرنشان کرد: برنامه های هفته اعتیاد با شعار گناه، جرم یا بیماری، مبارزه یا مدیریت برگزار می شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: