• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-3990-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر:

وضعیت آب کشاورزی در برخی روستاها مطلوب نیست

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر گفت: مدیران درباره منابع آب رودسر وقت بیشتری برای پیگیری و حل مشکلات آب کشاورزی و شرب مردم بگذارند .

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،علی وارسته بهدانی، در نشست کمیته منابع آب این شهرستان، مدیریت صحیح آب را مورد تأکید مسئولان قرار داد و گفت: مدیران برای خدمت صادقانه به مردم و گره‌گشایی از کار آن‌ها جدیت ورزند و تلاش کنند، با جلب رضایت مردمی که همیشه پای نظام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند موجبات تقویت انسجام عمومی و اقتدار نظام را فراهم کنند .

وی اضافه‌کرد: اگر مدیری احساس می کند،نمی‌تواند برای کسب رضایت مردم تلاش کند و یا وقت بگذارد بی‌تعارف بگویم صندلی اش را خالی کند، بهتر است.

وارسته، توجه به تأسیسات شبکه آبیاری و وضعیت پمپ‌ها را ضروری خواند و افزود: امیدواریم با همکاری کشاورزان و مردم آب شهرستان رودسر با کمترین تنش به‌خوبی مدیریت شود .

سرپرست فرمانداری رودسر وضعیت مدیریت آب را با توجه به قرار گرفتن در فصل کم آبی در برخی روستاها مطلوب ندانست و از ادارات آبفار و آبفا خواست تا نسبت به مدیریت این مسئله بیش از پیش تلاش کنند.

وی خطاب به مدیران خدماتی تاکید کرد: پاسخگویی به نظرات و تماس های مردمی از وظایف ادارات است و باید پاسخگوی مشکلات مردم باشند و نسبت به رفع آنها وقت بگذارند.

سرپرست فرمانداری رودسر پس از جلسه اکیپ تخصصی گشت و بازدید از وضعیت مدیریت آب را به مناطق گزارش داده شده ارسال کرد تا نسبت به بررسی وضعیت مناطق از نزدیک اقدام کنند. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: