• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-45389-5
  • خبرنگار : 24
  • منبع خبر : رشت

استاندار گیلان تاکید کرد:

نباید تجربه تلخ زمین فروشی در گیلان تکرار شود

استاندار گیلان با ابراز مخالفت از خصوصی سازی شرکت‌هایی که زمین تنها دارایی اصلی آن است،افزود: نباید تجربه تلخ زمین فروشی شرکت های بزرگ در گیلان تکرار شود.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان،دکتر مصطفی سالاری در نشست بررسی شماری از طرح های سرمایه گذاری استان که در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد با ابراز مخالفت از خصوصی سازی شرکتهایی که زمین تنها دارایی اصلی آن  است افزود: این نوع خصوصی‌سازی در حقیقت زمین فروشی است و به شدت با آن مخالف هستم .

نماینده عالی دولت در گیلان بر ضرورت حفظ یکپارچگی زمین‌های ملی تاکید کرد و گفت:یکپارچگی زمین‌های ملی اعمال مدیریت و بهره‌وری مطلوب را ممکن خواهد ساخت.

استاندار گیلان با بیان اینکه در انجام فعالیت‌های کشاورزی لزوما داشتن مالکیت زمین شرط نیست،تصریح کرد:مخالف اعطاء مالکیت زمین‌های ملی هستم.

وی با اشاره به افزایش 300 میلیارد تومانی به سهم تسهیلات اشتغالزایی روستایی استان در زمینه گردشگری یادآور شد: باید با تعریف طرح های گردشگری و اشتغالزایی پایدار این سهم از تسهیلات را به طور کامل جذب کنیم.

گفتنی است در این نشست چندین طرح سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی بررسی و با رهنمود و دستورات استاندار گیلان هماهنگی‌های لازم جهت تسهیل در روند اجرای این پروژه ها انجام پذیرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: