• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-6390-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

نماینده ولی فقیه در استان گیلان خواستار شد:

برقراری روابط علمی تحقیقاتی گیلان با مراکز تحقیقاتی مهم دنیا

نماینده ولی فقیه در استان گیلان خواستار برقراری روابط علمی تحقیقاتی گیلان با مراکز تحقیقاتی مهم دنیا فارغ از هرگونه دیدگاه سیاسی شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، آیت الله فلاحتی، در دیدار با روسای مراکز و ایستگاه تحقیقاتی گیلان رشد و شکوفایی هر دانشی را در گرو پژوهش دانست و گفت: شما ایده پردازان عرصه میدان هستید.

وی با اشاره به اینکه در دین مبین اسلام به مباحث پژوهش، آموزش و ترویج کشاورزی تاکید ویژه شده است محققان را عامل تحول در معیشت و زندگی اجتماعی انسان عنوان کرد.

آیت الله فلاحتی با اشار به ظرفیت‌های استان گیلان در بخش کشاورزی خاطر نشان کرد: مردم ما در عرصه کشاورزی هنوز سنت‌گرا هستند و بر شماست که مردم را وارد عرصه‌های پژوهش محور کنید. نماینده ولی فقیه در استان گیلان خواهان پیگیری ورود به عرصه‌های نو با شیوه‌های نو، تشویق به ایجاد بنگاه‌های کوچک تولیدی که ضمن اشتغال زایی فعالیتی پایدار هستند،شد.

 وی با تاکید بر ترویج شیوه های نوین تولید محصولات کشاورزی، خواستارتنوع بخشی محصولات و فرآورده های کشاورزی و برقراری روابط علمی تحقیقاتی گیلان با مراکز تحقیقاتی مهم دنیا فارغ از هرگونه دیدگاه سیاسی شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: