• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-5390-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

ارزیابی موجودی کالا در بازار ماه رمضان رودسر

سرپرست فرمانداری رودسر گفت: در ماه رمضان نباید اقلام بی‌کیفیت در معرض فروش باشند.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، علی وارسته بهدانی،گفت:به طور مرتب از وضعیت بازار در رسته‌های مختلف صنفی به خصوص در ماه مبارک رمضان بازدید می‌شود و وضعیت نرخ‌ها، موجودی بازار و کیفیت اقلام و اجناس مورد ارزیابی قرار میگیرد.

وی افزود: در آخرین بازدیدی که انجام شد، اقلام بی‌کیفیت و نامرغوب توسط تیم بازرسی بهداشت و صنعت معدن شناسایی و به صاحبین مغازه‌ها جهت پاکسازی آنها تذکر داده شد تا در معرض فروش قرار نگیرد .

وارسته با بیان اینکه در این بازدیدها میزان رضایتمندی مردم را نیز مورد بررسی قرار گرفته است، در خصوص راه‌اندازی فروشگاههای زنجیره ای ادامه داد: در شهرهای کوچک تاکید بر این است این ظرفیت برای شهرهای بالای ۵۰ هزار نفر لحاظ شود، اما در شهر کلاچای، بصورت موقت این فروشگاهها بسته شده آن هم به جهت جلوگیری از تبعات اجتماعی و امنیتی که ممکن است برای کسب و کار خرد ایجاد کند، اما مسئولات اتاق اصناف باید تمهیداتی برای برون‌رفت از این مشکل اتخاذ کنند.

سرپرست فرمانداری رودسر  از عزم جدی برای استقبال از سرمایه‌گذاران به منظور سرمایه‌گذاری در سواحل این شهرستان خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: طی روزهای جاری سرمایه‌گذارانی از مناطق مختلف جهت سرمایه گذاری در حوزه سواحل وارد منطقه شدند که تلاش می‌کنیم با ایجاد ساز و کارهای مناسب و تسهیل در فرآیند کار از ظرفیت آنان به خوبی بهره‌گیری کنیم.

وارسته در ادامه از برنامه‌ریزی لازم برای تشکیل کمیته برنامه‌ریزی در این شهرستان با هدف توزیع اعتبارات خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم، تخصیص اعتبارات را به صورت بالسویه لحاظ کنیم، اما تاکید ما تحقق پروژه‌های نیمه‌تمام است.

سرپرست فرمانداری رودسر همچنین گفت: در خصوص پل روستای گزافرود بازدید میدانی در روزهای اتی بعمل خواهد آمد و تلاش می‌کنیم به شیوه مطلوب این مشکل را برطرف کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: