• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-1291-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه ‌ای نیروی دریایی سپاه:

ملت ایران برای همدردی با مردم مظلوم فلسطین همیشه در صحنه حاضر بوده اند

معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه گفت: ملت ایران برای همدردی با مردم مظلوم فلسطین همیشه در صحنه حاضر بوده اند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، سردار اصغر شکراللهی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان بندرانزلی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی جان تازه ای به نهضت های آزادی بخش جهان بخشید، خاطر نشان کرد: نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی تحول عظیمی در همه نهضت های آزادی بخش جهان و حتی نهضت های آزادی بخش جهان اعم از مسلمانان و غیر مسلمانان در جهان بوجود آورد.

وی با بیان اینکه امروز دو جبهه موافقان و مخالفان فلسطین روبروی یکدیگر قرار گرفته اند، تصریح کرد: نه تنها مردان و زنان کشورهای اسلامی بلکه همه آزادگان جهان به مظلومیت فلسطین اشغالی اذعان و در برابر اسرائیل غاصب صف آرایی می کنند.

معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه ‌ای نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: اینکه جمهوری اسلامی 40 سال است که از قیام فلسطین و مردم مظلوم آن در برابر رژیم کودک کش اسرائیل حمایت می کند تنها قرار گرفتن جبهه حق در مقابل باطل است و باید ایستادگی کرد.

وی با اشاره به اینکه سیاست های آمریکا علیه ایران تغییر کرده است، گفت: آنها برای اینکه انقلاب اسلامی را مهار و از رخ دادن انقلاب های جدید در منطقه جلوگیری کنند، اسرائیل را به عنوان یک قدرت معرفی کردند که با سکانداری رهبر معظم انقلاب این هدف برای آمریکا دست نیافتنی شده است.

سردار شکراللهی در ادامه با تاکید بر اینکه حمایت از ملت مظلوم فلسطین را باید به عنوان الگو داشته باشیم، خاطر نشان کرد: هدف اصلی ما تداوم حمایت از ملت فلسطین و آزادی قدس شریف و از محور های اصلی مبارزات کشورهای اسلامی بوده است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا باید خاور میانه را ترک کند، تاکید کرد: دشمنان برنامه های بلند مدت برای ایران دارند و عقب نشینی در این برهه زمانی خطای بزرگی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: