• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-1091-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

روز قدس، میعادگاه تجلی وحدت مسلمین در حمایت از فلسطین است

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روز قدس، هر ساله میعادگاه تجلی وحدت مسلمین در حمایت از فلسطین مظلوم است، گفت: روز قدس روز وحدت و همبستگی مسلمانان جهت مقابله با توطئه‌های دشمنان است.

اسدالله عباسی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه گیلان، با گرامیداشت روز قدس، اظهار کرد: تدبیر و دور اندیشی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در نامگذاری آخرین جمعه‌ ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، هر ساله میعادگاه تجلی وحدت مسلمین در حمایت از فلسطین مظلوم است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود:حمایت‌های همه جانبه امام راحل و مقام معظم رهبری از آرمان فلسطین آزاد و همچنین مبارزه علیه رژیم صهیونیستی، نور امیدی در جوامع اسلامی ایجاد کرده است که علیرغم نمایش‌های پوشالین رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانانش، با پیدایش بیداری اسلامی، زمینه‌های لازم برای آزادی قدس شریف را فراهم کرده است.

نماینده مردم رودسر و املش گفت: روز قدس روز وحدت و همبستگی مسلمانان جهت مقابله با توطئه‌های دشمنان است و مهم‌ترین پیام روز قدس حمایت از مستضعفین و مردم مظلوم فلسطین در برابر دشمنان اسلام است.

عباسی با بیان اینکه مردم ستمدیده‌ فلسطین هر ساله در روز قدس، جان دوباره‌ای در مبارزه با رژیم جنایتکار صهیونیستی می‌گیرند، گفت: خروش‌های مردم آزادیخواه جهان در زنده کردن بشارت الهی مبنی بر اینکه حکومت از آن مستضعفین است پایه‌های ظلم و ستم جهانی که نماد آن رفتارهای سفاکانه رژیم کودک‌کُش اسرائیل محسوب می‌شود را به لرزه در آورده است.

وی ادامه داد: اکنون ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین رمضان خونین دیگری را پشت سر می‌گذارند و در این میان چشم‌شان به عدالتخواهان جهان به‌ویژه ایران اسلامی دوخته شده است تا شاهد حمایت از برادران و خواهران خود در نخستین قبله مسلمین باشند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بی‌شک اعلام انزجار از جنایات جنگی اسرائیل و هم پیمانانش به‌ویژه‌ آمریکا و آل سعود، باعث رساندن ندای مظلومیت کودکان، زنان و مردم بی دفاع فلسطین به گوش همگان و رسوایی بیشتر سران کشورهای وابسته و مجامع جهانی خاموش، می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: فشار افکار عمومی بر رژیم صهیونیستی ناشی از تاثیر حمایت‌های مردمی از آرمان فلسطین آزاد، سیاست‌های این رژیم را در عرصه جهانی و منطقه‌ای ناکارآمد کرده و این وضعیت علاوه بر منزوی کردن رژیم صهیونیستی، زمینه را برای نابودی این رژیم فراهم کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: