• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-23089-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد:

محدودیت تردد در محور آزاد راه منجیل – رودبار

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: مسیر آزادراه منجیل – رودبار به دلیل اجرای عملیات ترمیم و احداث درز انبساط پل زیتون از 8 لغایت 30 خرداد مسدود است.

نازک کار در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، با اشاره به اجرای کارگاه جاده ای در آزادراه منجیل – رودبار، اظهار کرد: مسیر آزادراه منجیل – رودبار، باند جنوب به شمال، به دلیل اجرای عملیات ترمیم و احداث درز انبساط پل زیتون، باند جنوب به شمال در محدوده اجرای عملیات از 8 لغایت 30 خرداد مسدود است.

وی ادامه داد: مسیر مذکور روزهای شنبه از ساعت 12 الی 20، روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه از ساعت 8 الی 20 و روزهای چهارشنبه از ساعت 8 الی 12 هر هفته به غیر از روزهای پنجشنبه و جمعه، ایام تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه مسدود بوده و تردد از مسیر پاچنار به امامزاده هاشم(محدوده منجیل به رودبار) انجام می گیرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان خاطرنشان کرد: سامانه تلفن گویای مرکز مدیریت راه ها به شماره 141 و شماره تلفن 33311111 مرکز بیسیم اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان به طور شبانه روزی آماده اطلاع رسانی از وضعیت راه های استان می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: