• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-14689-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری نخستین رویداد طراحی تعاملی در گیلان

کنفرانس یک روزه طراحی تعاملی برای 31 خرداد برای اولین بار در ایران و در شهر رشت(سالن حکمت دانشگاه گیلان)برگزار خواهد شد.

بنت الهدی رهنما، مدیر روابط عمومی رویداد استارتاپی طراحی تعاملی در استان گیلان در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، اظهار کرد: کنفرانس طراحی تعاملی رویدادی یک روزه است که 31 خرداد 97 برای اولین بار در ایران و در شهر رشت برگزار خواهد شد.

وی افزود:در این رویداد به مقوله طراحی تعاملی که یکی از مباحث مهم در تفکر طراحی است، پرداخته میشود لذا سعی ما بر این است که تفکر طراحی تعاملی را در ایران اشاعه دهیم.

رهنما تصریح کرد:طراحی تعاملی یک مبحث میان رشته ای بسیار بزرگ است که در مقوله های مختلفی مانند طراحی داخلی، معماری شهرسازی، طراحی صنعتی، طراحی خودرو، طراحی محصولات الکترونیکی، طراحی وب، اپلیکیشن موبایل و... کاربرد دارد.

وی تمرکز اصلی رویداد طراحی تعاملی را بر روی بخش طراحی وب موبایل و طراحی محصول در شرکت های آی.تی و استارتاپ ها دانست و گفت: از دیگر اهداف برگزاری این رویداد گردآوری اکوسیستم کارآفرینی گیلان و تهران کنار یکدیگر و ایجاد فرصتی بسیار ناب برای شبکه سازی است؛ فرصتی که تاکنون مهیا نبوده است.

مدیر روابط عمومی رویداد طراحی تعاملی در گیلان خاطرنشان کرد:میهمانان رویداد از میان طراحان ارشد و طراحان محصول شرکت های بزرگی مانند اسنپ، دیجی کالا، آپارات، کافه بازار و... خواهند بود که قطعا آشنایی فعالین اکوسیستم رشت با این افراد منجر به شکوفایی و ایجاد همکاری‌ها و ارتقای سطح کلی اکوسیستم استارتاپی رشت خواهد شد.

وی اضافه کرد:مخاطبین ما به طور عمده فعالین جامعه استارتاپی ،طراحان گرافیک،طراحان محصول،مدیران پروژه، طراحان رابط کاربری و تجربه کاربری ،دانشجویان و علاقمندان خواهند بود.

به گزارش ایسنا،تیم برگزار کننده این کنفرانس علاوه بر سوابق شخصی در زمینه کارآفرینی و آی.تی سوابق بسیار زیادی در اجرای رویداد های ترویجی و آموزشی اعم از اولین استارتاپ ویکند گیلان،اولین رویداد ماراتون برنامه نویسی هکاتون در گیلان و اولین رویداد تداکس در گیلان دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: