• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-8889-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دادستانی به توهین روزنامه‌ها و سایت‌ها قاطعانه رسیدگی کند

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس گفت:دادستانی به عنوان مدعی‌العموم از جنبه امنیتی با تخلفات و توهین‌های جراید، روزنامه‌ها و سایت‌ها که به مردم و دستگاه دیپلماسی ناجوانمردانه تاخ و تاز کرده و توهین می‌کنند،برخورد قاطع کند.

سیدکاظم دلخوش در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این‌که «دستگاه قضایی باید به تخلفات و توهین‌های صورت گرفته در روزنامه‌ها و سایت‌های هتاک رسیدگی قاطع داشته باشد»،اظهار کرد:متاسفانه در طول تاریخ انسان‌های ناآگاه و نادان، مغرض و بعضا مواجب‌بگیر دشمن در جرائد،روزنامه‌ها و سایت‌های‌شان مطالب ناشایست،غرض‌آلود و توهین‌آمیز نسبت به افراد منتشر می‌کنند اما در دادستانی به عنوان مدعی‌العموم فرض است که در پرونده برجام و توهین‌های صورت گرفته به دستگاه دیپلماسی خارجی به موضوع ورود کند و با متخلفان برخورد جدی داشته باشد.

وی اظهارات وزیر خارجه آمریکا را نشان دهنده برخوردار نبودن حکام این کشور از عقل سلیم دانست و افزود:همان‌طور که عملکرد رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد،سخنان حکام آمریکایی نیز نشات گرفته از سران این رژیم است، به بیان روشن‌تر سخنان پومپئو نشات گرفته از اظهارات نتانیاهو است. این تلاقی،حکایت از اتحاد رژیم صهیونیستی و آمریکا برای اقدام علیه جهان اسلام دارد.

دلخوش گفت:علت دشمنی‌های آمریکا با سردار سلیمانی،جمع شدن بساط داعش و به هم ریختن صحنه بازی آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس ادامه داد: سیاستمداران غربی با علم کردن داعش و گروه‌های تکفیری قصد نابودن کردن جهان اسلام را داشتند اما سردار سلیمانی و نیروهایش جان‌شان را گذاشتند و به میدان مقابله با تروریسم وارد شدند و با نابود کردن داعش و گروه‌های تکفیری، ‌بساط پدید آوردندگان تروریست‌ها در منطقه را از بین بردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: