• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-491-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی فقیه در گیلان:

تیرهای دشمنان برای از بین بردن جمهوری اسلامی به سنگ خورده است

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت:قدرت های جهانی برای از بین بردن انقلاب و جمهوری اسلامی بسیج شده اند اما تمام تیرهای این دشمنان به سنگ خورده است.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان،آیت الله رسول فلاحتی در مراسم چهارمین سالگرد تدفین شهدای گمنام در بندرانزلی که در مصلی بزرگ این شهرستان برگزار شد،با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی مغضوب دشمنان نظام و استکبار جهانی است، اظهار کرد:قدرتهای جهانی برای از بین بردن انقلاب و جمهوری اسلامی بسیج شده اند اما تمام تیرهای این دشمنان به سنگ خورده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی با قدرت پیش می رود،گفت:قدرت های جهانی دست از دشمنی با این انقلاب نمی کشند و جمهوری اسلامی همچون خاری در چشم سلطه طلبان جهانی،خصوصا آمریکا و رژیم صهیونیستی شده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم بازگویی علل تداوم انقلاب اسلامی برای جوانان،تاکید و خاطر نشان کرد:اصلی ترین دلیل اقتدار این انقلاب داشتن رهبری صالح،مدبر و مشرف بر همه امور خصوصا نقشه های جهانی بوده است.

آیت الله فلاحتی ادامه داد:تحلیل گران و سیاست مداران دنیا معتقدند رهبری ایران علاوه بر ایران،کشورهای مسلمان دیگر را نیز رهبری و مدیریت میکند.

وی خاطر نشان کرد:امروز عملکرد آمریکا برای همه آشکار و ثابت شده است و امام راحل(ره)آمریکا را شیطان بزرگ خوانده بود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه گستره انقلاب اسلامی امروز همه جهان را فرا گرفته است،بیان کرد:قدرتهای جهانی در تلاش اند تا از قدرت جمهوری اسلامی بکاهند که این بیانگر قدرت انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اسلام هدف اصلی دشمنان انقلاب است،تاکید کرد:ملت همیشه در صحنه و آتش به اختیار ایران همواره ایستاده اند و در همه ی عرصه های انقلاب اسلامی حضور دارند.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه دشمن همواره در حال برنامه ریزی و فعالیت است،خاطر نشان کرد:متاسفانه عده ای نیز در این راه به دشمن کمک می کنند در صورتی که دشمن در حال ایجاد ویرانگری در آحاد جامعه است.

وی با تاکید بر آگاهی مردم ایران نسبت به فعالیت های دشمنان،اظهار کرد:مردم نیز یکی از اصلی ترین دلایل اقتدار انقلاب اسلامی هستند.

نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم تقویت روحیه جهادی در جوانان تاکید و بیان کرد:باید با سلوک معنوی بیشتر با جوانان، این عوامل اقتدار بازخوانی و تحویل آیندگان شود تا بدانند عظمت انقلاب اسلامی حاصل چیست.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه خروج ترامپ از برجام بازی بود،گفت:ترامپ مهره صهیونسیت ها است و اروپایی ها نیز آنانی اند که 40 سال شمشیر بر روی انقلاب کشیدند و در دوران حساس جنگ هشت سال دفاع مقدس تجهیزات نظامی در اختیار صدام قرار دادند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: