• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-65089-5
  • خبرنگار : 19
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان:

مشکلات کشور بدون تفکر و توجه به توسعه حل نخواهد شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، با بیان اینکه در باب توسعه همواره انتقاداتی بوده است، افزود: مشکلات کشور بدون تفکر و توجه به توسعه حل نخواهد شد و دور خود چرخیدن است.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، کیوام محمدی در سی وچهارمین نشست تخصصی توسعه که با موضوع «پیش نیازهای فعالیت‌های مولد با تاکید بر شرایط استان گیلان» در سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد، اظهار کرد: آشنایی با چهره‌های علمی و فرهنگی گیلانی که در سایر نقاط کشور فعالیت دارند، یکی از سیاست‌های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در برگزاری سلسله نشست‌های توسعه است.

وی بر فراگیر شدن توسعه تاکید کرد و ادامه داد: تا توسعه فراگیر و مردمی نشود، اتفاق چشمگیری رخ نخواهد داد و لذا علاقه‌مندیم مباحث توسعه در ابتدا در بین کارشناسان سازمان‌های مختلف شکل بگیرد تا به وفاق نسبی برسیم.

این مقام مسئول، با بیان اینکه در باب توسعه همواره انتقاداتی بوده است، افزود: مشکلات کشور بدون تفکر و توجه به توسعه حل نخواهد شد و دور خود چرخیدن است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید مبنی بر توجه جدی به مسئله آمایش سرزمین، گفت: سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها به عنوان مسئول توسعه مکلف به انجام مسئله آمایش هستند.

وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که تکلیف آمایش ملی و منطقه‌ای روشن نشود، توسعه‌ای رخ نخواهد داد.

محمدی گفت: همواره در پی آن هستیم مردم بیشترین رفاه را داشته باشند که برای فراهم نمودن آن باید از عقل و تدبیر استفاده کرد.

وی ارائه و بیان دیدگاه‌های مختلف را از محاسن برگزاری سلسله نشست‌های توسعه برشمرد و عنوان کرد: امیدواریم در درازمدت منجر به نتیجه شود تا همه در کنار هم دیگر ایرانی آبادتر و با رفاه بیشتر فراهم کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: