• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-64189-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر روابط عمومی فرماندار سیاهکل عنوان کرد:

روابط عمومی ها؛ مهندسین افکار عمومی

مدیر روابط عمومی فرماندار سیاهکل گفت: روابط عمومی ها به عنوان مشاوران ارشد سازمان، مهندسی افکار عمومی و نقش اتصال بین مردم و سازمان ها و بلعکس را بر عهده دارند.

تیمور زریابی در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، با گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، اظهار کرد: اکنون و در عصر طلایی ارتباطات، روابط عمومی ها به عنوان مشاوران ارشد سازمان، مهندسی افکار عمومی و نقش اتصال بین مردم و سازمان ها و بلعکس را بر عهده دارند.

مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیاهکل، با بیان اینکه امروز عصر اطلاع رسانی است، یادآور شد: رابطه ای معنادار میان قدرت اطلاع رسانی حکومت ها با جایگاه آنها در جهان وجود دارد. در واقع نمی توان کشور قدرتمندی را دید که از نظر ارتباطات ضعیف باشد لذا حکومت ها در چنین جهانی بدون بهره مندی از روابط عمومی ممکن نیست موفق عمل کنند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی یک فرایند ارتباطی راهبردی است که ارتباط سودمند متقابلی را بین مردم و سازمان برقرار می کند، گفت: روابط عمومی برای تحقق فرایند ارتباطات راهبردی، هماهنگی بین همکاران و واحدهای سازمانی و یکپارچگی رسانه ها به عنوان یک اصل مد نظر است.

زریابی خاطرنشان کرد: نقش روابط عمومی در توسعه اجتماعی و به عنوان یک رسانه سازمانی قدرتمند بر کسی پوشیده نیست و امروزه روابط عمومی ها نقش پویا و پر تحرکی را در سازمان ها ایفا نموده و چهره ای واقعی و روشنی از وجهه سازمان به درون و محیط بیرونی سازمان ارائه می دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: