• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-64089-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر روابط عمومی ارشاد اسلامی گیلان:

روابط عمومی نیروی نامرئی موفقیت های سازمان است

مدیر روابط عمومی ارشاد اسلامی گیلان، تداوم کار در روابط عمومی را نیازمند استقامت فکری و کاری بالا دانست و خاطرنشان کرد: روابط عمومی دست پشت پرده و نیروی نامرئی موفقیت های سازمان است.

قاسم مصفا در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، با گرامیداشت 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی، اظهار کرد: روابط عمومی یک شغل نیست، بلکه هنر است و عشق می خواهد.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، با بیان اینکه روابط عمومی کاری است برای بهتر بودن و کسب موفقیت، افزود: ارتباطات و روابط عمومی به عنوان عامل محرک توسعه به اندازه کافی مورد توجه قرار نگرفته است.

وی ادامه داد: امروزه کار در حوزه روابط عمومی به قدری سخت و دشوار شده که هر کسی قادر به فعالیت در آن نیست، البته داشتن سمت مدیر روابط عمومی آسان است، اما موفقیت در این سمت بسیار دشوار و سخت می باشد.

مصفا، تداوم کار در روابط عمومی را نیازمند استقامت فکری و کاری بالا دانست و خاطرنشان کرد: در روابط عمومی باید از تهدیدها فرصت ساخت، اشتباهات را پوشاند و موفقیت را به دیگران تقدیم کرد لذا می توان گفت که روابط عمومی دست پشت پرده و نیروی نامرئی موفقیت های سازمان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: