• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-63889-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر روابط عمومی بازرسی کل گیلان:

روابط عمومی نقش یک رسانه موثر را برای سازمان ایفا می‌کند

مدیر روابط عمومی بازرسی کل گیلان گفت: با گسترش روزافزون رسانه های خبری از جمله خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، نشریات و... روابط عمومی ها در هر دستگاه و یا مجموعه خدمات رسان نقش یک رسانه موثر را برای همان دستگاه ایفا می‌کنند.

ابراهیم حمدوی در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، فرارسیدن 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان عرصه رسانه و ارتباطات تبریک گفت و اظهار کرد: امروزه تحت هیچ شرایطی نمی توان از نقش موثر و ارزشمند ارتباطات و رسانه ها در جهت گیری فرهنگ و ایجاد هنجار و اصلاح ناهنجاری ها و پیشبرد اهداف مجموعه چشم پوشی کرد.

مدیر روابط عمومی بازرسی کل استان گیلان افزود: با گسترش روز افزون رسانه های خبری از جمله خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، نشریات و... روابط عمومی ها در هر دستگاه و یا مجموعه خدمات رسان نقش یک رسانه موثر را برای همان دستگاه ایفا می‌کنند و این رسانه زمانی می تواند موفق باشد که واقعیت های موجود در هر سازمان را ضمن رصد و پالایش دقیق با تحلیل دقیق و مطلوب و بدون نگاه جانبدارانه منعکس نماید.

وی با اشاره به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر اینکه «روابط عمومی ها به طور هنرمندانه اطلاع رسانی کنند تا مردم با جان و دل بپذیرند»، گفت: البته با ایجاد یک نگاه نو و مبتکرانه باید به نقش پیشگیرانه روابط عمومی ها در اصلاح رفتار اشتباه سازمانی نیز توجه جدی کرد و صرفا نباید با رویکرد سنتی و قدیمی به این حوزه کاری نگریست.

حمدوی، به تبیین ظرافت ها و پیچیدگی های کار در روابط عمومی دستگاه های قضایی پرداخت و عنوان کرد: حساسیت در دستگاه قضایی ناشی از شرایط خاص، جنس و ماهیت کار است و لذا این حساسیت و سختی نشان از اهمیت این جایگاه و ضرورت دقت و اهتمام به این حرفه در دستگاه قضایی دارد.

وی یادآور شد: امیدوارم همکاران ارجمند ضمن کسب توفیقات مضاعف در انجام امور محوله بتوانند به اهداف ارزشمند فرهنگی خود دست پیدا کرده و در رفع موانع و مشکلات پیش روی موفق و سربلند باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: