• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-63489-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر روابط عمومی جهادکشاورزی گیلان:

فعالین روابط عمومی شادابی را در کالبد سازمان ها می دمند

مدیر روابط عمومی جهادکشاورزی گیلان گفت:فعالین حوزه روابط عمومی قادر خواهند بود روحیه شادابی و سرزندگی را در کالبد دستگاه های محل خدمت خود بدمند.

دکتر لیلا بذرکار خطیبانی در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان،ضمن گرامیداشت 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی، این روز را به تمامی فعالین این عرصه تبریک گفت و اظهار کرد:امروزه دنیای ارتباطات عنصر اصلی جهت پیشبرد اهداف و ارتقای هر سازمانی است.

وی با بیان اینکه برخورداری سازمان ها از روابط عمومی کارآمد منتج به انعکاس مطلوب دستاوردها،توانمندی ها و برنامه های آن سازمان می شود،تصریح کرد: استفاده از ظرفیت ها، منابع و ابزارهای اطلاع رسانی در عصر ارتباطات شرط اولیه موفقیت و اثرگذاری است.

مدیر روابط عمومی جهادکشاورزی گیلان اضافه کرد:فعالین حوزه روابط عمومی قادر خواهند بود روحیه شادابی و سرزندگی را در کالبد دستگاه های محل خدمت خود بدمند.

بذرکار یادآور شد:توجه به نقش و جایگاه روابط عمومی ها به عنوان یکی از بسترها و ظرفیت های اطلاع رسانی و حلقه اتصال سازمان ها و نهادها با افکار عمومی می تواند تاثیر بسزایی در جلب مشارکت و پاسخگویی به دغدغه های شهروندان و تقویت اعتماد،امیدواری،همدلی و همفکری بیشتر بین مدیران و مردم داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد:امیدوارم بتوانیم با رعایت اخلاق حرفه ای و با داشتن روحیه تحول طلبی کمک شایانی به ارتقای کیفیت اطلاعات تولیدی بنماییم تا با غنی سازی بانک اطلاعاتی مخاطبین بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جامعه، رضایت حداکثری مردم فهیم سرزمین عزیزمان ایران را فراهم سازیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: