• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-63189-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : رشت

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:

مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن انقلاب، نظام و ملت دارند، گفت: پشتیبانی از خانواده شهدا، باعث استحکام و پایداری این نظام و انقلاب میشود.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را برای مسئولان یک افتخار و موجب تجدید روحیه برای خدمت به ملت دانست و گفت:خانواده شهیدان با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند .

مدیرکل بنیاد شهید گیلان، با اشاره به مقام والای خانواده شهدا و ایثارگران در پیشگاه خداوند، تصریح کرد: مجاهدت شهدا و خانواده های معظم آنان در رویارویی با دشمن و دفاع از ارزش ها مایه سربلندی و افتخار ایران اسلامی است و امروز ما وظیفه داریم ادامه دهنده راه شهدا باشیم و از دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان های نظام محافظت کنیم .

وی گفت: عزت، امنیت و اقتدار این مرز و بوم در جهان مدیون مجاهدت ها، رشادت ها، صبر و استقامت خانواده های سرافراز شهدا و ایثارگران است لذا مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد .

پاکاری خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران در دامان خویش فرزندانی را پرورش دادند که سربازان اسلام شدند و در راه رضای حق تعالی و اعتلای کلمه الله، اسماعیل‌های خویش را تقدیم کردند و امروز نیز سربلند و مفتخر به این شهادت‌ها هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در ادامه با والدین شهید احمدعلی محمدی،خانواده شهیدان پور امیدی و زاهدی، شمس الله قاسم خانی جانباز 70 درصد و گونجی، جانباز و آزاده دیدار کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: