• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-11490-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

برداشت‌کنندگان شن و ماسه بلای جان رودخانه‌ها شده‌اند

برداشت غیر قانونی شن و ماسه باعث تخریب محیط زیست رودخانه‌ها میشوند.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،سعدی، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فومن گقت:رودخانه های شهرستان فومن با حساسیت ویژه‌ای تحت پایش اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قرار دارند.

وی افزود:نسبت به منع قانونی هرگونه دست‌اندازی و یا تخریب محیط زیست رودخانه‌ها و برداشت غیر قانونی شن و ماسه از آنها اطلاع رسانی عمومی شده است و نسبت به مخربین محیط زیست رودخانه ها و برداشت‌کنندگان شن و ماسه غیر مجازاقدامات قانونی باز دارنده اعمال میشود.

سعدی تصریح کرد:دو متخلف که با برداشت غیر قانونی شن و ماسه باعث تخریب محیط زیست رودخانه های شهرستان فومن شده بودند به 16میلیون ریال جزای نقدی بدل از حبس محکوم شدند .

وی خاطر نشان کرد:این افراد که در حین برداشت غیر قانونی شن و ماسه و تخریب و دگرگونی محیط زیست اراضی و یا رودخانه‌های شهرستان فومن،توسط نیروهای یگان حفاظت اداره محیط زیست شهرستان فومن توقیف شده و پرونده تخلف این افراد جهت رسیدگی به دستگاه محترم قضایی ارسال و با پیگیری اداره حفاظت محیط زیست، به جرم تخریب محیط زیست و دگرگونی اکولوژیک رودخانه‌ها و برداشت غیر مجاز شن و ماسه به پرداخت 16میلیون ریال جزای نقدی بدل ازحبس محکوم شدند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: