• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-43289-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

رییس پارک علم و فناوری گیلان:

نخستین نمایشگاه ملی برنج در منطقه آزاد انزلی برگزار میشود

رییس پارک علم و فناوری گیلان با اشاره به برگزاری اولین فن بازار و نمایشگاه تخصصی برنج و صنایع وابسته به آن در گیلان گفت:نمایشگاه مذکور از 18 تا 21 اردیبهشت ماه در منطقه آزاد انزلی برگزار میشود.

دکتر مجید متقی‌طلب در گفت و گو با ایسنا- منطقه گیلان،با اشاره به برگزاری اولین فن بازار و نمایشگاه تخصصی برنج و صنایع وابسته به آن در گیلان اظهار کرد:نمایشگاه مذکور از 18 تا 21 اردیبهشت ماه در منطقه آزاد انزلی برگزار میشود.

وی با اشاره به حضور عرضه کنندگان،متقاضیان و سرمایه‌گذاران در این نمایشگاه گفت:همزمان با این نمایشگاه،دومین جشنواره انتخاب برترین واحد فرآوری و بسته بندی برنج برگزار خواهد شد.

رییس پارک علم و فناوری گیلان از برگزاری پنل‌های گفت و گو و مذاکره در حاشیه اولین فن بازار و نمایشگاه تخصصی برنج و صنایع وابسته خبر داد و افزود:در این پنل‌ها هم تولید کنندگان،تامین کنندگان و مصرف کنندگان برنج حضور خواهند داشت.

متقی‌طلب توجه به استاندارد سازی برنج را از دیگر ویژگی‌های نمایشگاه مذکور دانست و ادامه داد:فقط دنبال تامین معمولی برنج نیستیم بلکه در راستای استاندارسازی برنج نیز برنامه‌هایی در این نمایشگاه پیش بینی شده است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: