• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-43189-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس ارشاد اسلامی لاهیجان خبر داد:

برگزاری جشنواره «چای، لاهیجان، فرهنگ» در منطقه شیخ زاهد

رئیس ارشاد اسلامی لاهیجان گفت:جشنواره «چای، لاهیجان، فرهنگ» ساعت 15 الی 20 روز جمعه، 21 اردیبهشت در منطقه شیخ زاهد لاهیجان برگزار خواهد شد.

نگار نادری در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان،از برگزاری جشنواره روز لاهیجان با عنوان «چای، لاهیجان، فرهنگ» خبر داد و اظهار کرد:چای به عنوان برند اصلی لاهیجان بهترین گزینه در زیرساخت فرهنگی است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، افزایش سرمایه گذاری،ارتقای تعاملات شهری، بهبود کسب و کار، هویت سازی و تقویت سرمایه انسانی را مهمترین بازخوردهای این جشنواره دانست و افزود:اجرای برنامه روز لاهیجان شروع فراگرد فرهنگی،زیست محیطی و اقتصادی را ایجاد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه جشنواره مذکور با همکاری سازمان چای،اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان،پژوهشکده چای،اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان، اتاق اصناف، فرمانداری و بخشداری لاهیجان برگزار میشود.

نادری،روز لاهیجان را متعلق به همه نهادهای اداری و مردمی دانست و گفت:تلاش بر این است که از ظرفیت های موجود شهر برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره «چای، لاهیجان، فرهنگ» استفاده شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد:میخواهیم برنامه های فرهنگی را در کنار مقوله چای قرار دهیم؛بدین منظور این اداره قصد دارد با مشارکت هنرمندان برنامه های فرهنگی و هنری از قبیل نمایش خیابانی،موسیقی فولکلوریک،برپایی ایستگاه مطالعه، شعرخوانی و داستان گویی را اجرا کند.

وی متذکر شد:جشنواره «چای،لاهیجان،فرهنگ» ساعت 15 الی 20 روز جمعه،21 اردیبهشت در منطقه شیخ زاهد لاهیجان برگزار خواهد شد لذا از عموم علاقمندان دعوت به عمل می آید در این برنامه فرهنگی و هنری حضور بهم رسانند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: