• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-43089-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار املش:

وظیفه مسئولان حفاظت از صنعت کشاورزی است

فرماندار املش گفت:وظیفه همه مسئولان حفاظت از صنعت کشاورزی و اشتغال مردم منطقه است،اما کشاورزان زحمتکش ما نیز باید تمام تلاش خود را به کار گیرند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان،یونس محمودی در بازدید از کارخانجات تولید چای شهرستان املش، ضمن دیدار صمیمی با کشاورزان چایکار که در مرحله تحویل برگ سبز به کارخانه ها بودند، گفت: وظیفه همه مسئولان حفاظت از صنعت کشاورزی و اشتغال مردم منطقه است، اما کشاورزان زحمتکش ما نیز باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا محصول خوب به بازار مصرف عرضه کنند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همه چایکاران، کشاورزان را نیروی مولد و موتور محرکه اقتصاد نامید و تصریح کرد:همه ما به نوعی در حال مصرف محصول و دسترنج همین کشاورزان هستیم لذا باید تمام مساعی خویش را به کار گرفته و در جهت رفع نیازها و مشکلاتشان تلاش نماییم.

فرماندار املش اظهار کرد:با توجه به سرمایی که بر منطقه حاکم شد،سرمازدگی باغات چای اتفاق افتاد و یک هزار و 500 هکتار از باغات چای شهرستان خسارت دید که معادل 30 درصد است.

این مقام مسئول،با ابراز خرسندی از دیدار با کشاورزان آنان را رونق بخش تولید در کشور دانست و یادآور شد:امیدواریم به لطف خداوند کشاورزان چایکار عزیز شهرستان برداشت چای بهاره خود را هر چند با تاخیر چند روزه شروع کرده و به کارخانجات چای تحویل دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: