• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-42789-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

فرماندار شفت خبر داد:

برگزاری جشنواره گلاب گیلده در شفت

فرماندار شفت با اشاره به اینکه جشنواره گلاب گیلده پنجشنبه 20 اردیبشهت ماه در این روستا برگزار میشود، افزود:تولید و برند سازی گلاب و پرورش گل محمدی می‌تواند فرصتی برای اشتغال جوانان مستعد این منطقه باشد.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، محمدرضا محسنی امروز در نشست ستاد برگزاری جشنواره گل محمدی و گلاب‌گیری با اشاره به اینکه جشنواره گلاب گیلده پنجشنبه 20 اردیبشهت ماه در این روستا برگزار میشود،اظهار کرد:شهرستان شفت ظرفیت‌های بسیاری خوبی در کشاورزی و صنایع دستی دارد و جشنواره‌ها می‌توانند بسترهای رونق اقتصادی را فراهم نمایند .

وی با بیان اینکه در سال گذشته گیلده به عنوان روستای پایلوت برای اجرای طرح روستای بدون بیکار در شهرستان شفت معرفی شد،افزود:تولید و برند سازی گلاب و پرورش گل محمدی می‌تواند فرصتی برای اشتغال جوانان مستعد این منطقه باشد .

نماینده عالی دولت با اشاره به اینکه گلاب گیری در کنار تولید برنج و نوغانداری می‌تواند فرصتی ویژه برای معرفی گیلده را فراهم نماید گفت:شهرستان ما برای پیشرفت و توسعه نیازمند همدلی و هم‌افزایی است.

وی در پایان با بیان اینکه دولت از ساکنان شریف این منطقه و جوانانی که بخواهند در این زمینه فعالیت کنند حمایت خواهد کرد خاطرنشان کرد:برگزاری کلاس‌های آموزشی و ترویجی و اعطای تسهیلات کم بهره از جمله این اقدامات است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: