• پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-32289-5
  • خبرنگار : 19
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل منابع طبیعی گیلان:

شهید پیروی به انفال عشق می ورزید

مدیرکل منابع طبیعی گیلان،  یاد و خاطره شهید را تداوم بخش راه آن شهید دانست که در آن راه جان خود را فدا کرده است و افزود: شهید پیروی به معنای واقعی کلمه به انفال عشق می ورزید و حفاظت از منابع طبیعی را تکلیف شرعی و قانونی خود می دانست.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، دکتر محسن یوسف پور در یادواره شهید «ناصر پیروی»، یکی از شهدای انفال استان گیلان، با اشاره به ایثارگری، جانفشانی و محبت شهید پیروی نسبت به انفال، اظهار کرد: همواره باید تلاش کنیم صبغه کار ما با راه شهید پیروی مطابقت داشته باشد.

وی یاد و خاطره شهید را تداوم بخش راه آن شهید دانست که در آن راه جان خود را فدا کرده است و افزود: شهید پیروی به معنای واقعی کلمه به انفال عشق می ورزید و حفاظت از منابع طبیعی را تکلیف شرعی و قانونی خود می دانست.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان، احیای انفال و عرصه های ملی شهرستان ماسال را یادگار شهید پیروی در دوران مدیریتش دانست و خاطرنشان کرد: شهید بزرگوار برای حفاظت از منابع طبیعی برنامه های متعددی داشت تا هیچ عرصه ای مورد تعرض و تصرف قرار نگیرد.

این مقام مسئول، شهید پیروی را یادآور اهمیت حفاظت از انفال و لزوم تداوم این راه دانست و عنوان کرد: بسیاری از افراد چشم طمع به عرصه های منابع طبیعی دارند و در پی تصرف انفال هستند لذا همکاران ما در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به تاسی از این شهید بزرگوار آماده هستند تا جلوی متعرضین و متصرفین را بگیرند.

یوسف پور، با بیان اینکه کار در عرصه منابع طبیعی صرفا یک شغل نیست، خاطرنشان کرد: ما در مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری استان حفاظت از انفال را بر عهده داریم که بنا بر نص صریح قرآن، متعلق به خدا، پیامبر(ص) و جانشین بر حق آنان بر روی زمین است لذا وظیفه خطیری داریم و باید در این راه از خود گذشتگی و جانفشانی کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: