• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-3490-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی:

لزوم ایجاد هرچه سریعتر زیرساخت های گردشگری با ظرفیت خزر

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با توجه به ظرفیت مناسب خزر در زمینه گردشگری باید هرچه سریعتر زیرساخت ها را ایجاد کنیم.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، رضا مسرور در حاشیه بازدید مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی از بندر کاسپین و زیرساخت های تجاری و گردشگری منطقه آزاد انزلی، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به ظرفیت خوب و مناسب خزر در زمینه گردشگری، هرچه سریعتر باید زیر ساخت ها را در این زمینه ایجاد کنیم.  

وی با اشاره به اینکه طرحی که مورد بازدید قرار گرفت مارینایی است که توسط سازمان منطقه آزاد انزلی در حال احداث است، گفت: همچنین برنامه ای مشترک با سازمان بنادر در شهر انزلی داریم تا اسکله تفریحی ایجاد شود و بتوانیم گردشگری دریایی را در سال جاری آغاز کنیم.

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با تاکید بر اینکه در استان گیلان فعالیت های زیادی در زمینه دریایی باید انجام شود، تصریح کرد: باید به صورت شبکه ای در شهرهایی مانند لنگرود، چمخاله، کیاشهر، آستارا و تالش مارینا ایجاد کنیم.

مسرور خاطر نشان کرد: ایجاد این مارینای شبکه ای مطمئنا در ایجاد اشتغال بسیار کمک می کند و بخشی از اشتغال استان می تواند از طریق این ظرفیت های دریایی ایجاد شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: