• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-51289-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : رشت

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبر داد:

حضور نجاتگران هلال احمرگیلان در 194 عملیات امدادرسانی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: از ابتدای سال تاکنون نجاتگران پایگاه های امداد جاده ای با حضور در 194 حادثه به یک هزار و 449 مصدوم امداد رسانی کردند .

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان ،مهدی ولی پور، با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون نجاتگران پایگاه های امداد جاده ای با حضور در 194 حادثه به یک هزار و 449 مصدوم امداد رسانی کردند، گفت:حوادث جاده‌ای‌، آتش‌سوزی،طوفان، حوادث کوهستان و خدمات حضوری از جمله امداد رسانی‌ها بود که حوادث ترافیکی دارای بالاترین آمار در یک ماه گذشته است.

وی افزود: 244 تیم از نجاتگران آموزش دیده و حاضر در پایگاه‌ها و شعب در این عملیات‌ها حضور داشتند که 131 مصدوم را که نیاز به خدمات درمانی رضوری داشتند به مراکز درمانی منتقل کردند .

ولی‌پور، خاطرنشان کرد: طی این عملیات‌ها 152 دستگاه آمبولانس جمعیت هلال‌احمر جهت حضور نجاتگران و انتقال مصدومین به کار گرفته شد.

امداد رسانی هلال احمر به 12 مصدوم حوادث جاده‌ای دو روز گذشته

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: طی دو روز گذشته نجاتگران هلال‌احمر با حضور در  4 فقره تصادف به 12 مصدوم امداد رسانی کردند.

ولی‌پور گفت: این تصادف‌ها در مسیرهای رضوانشهر و لنگرود به وقوع پیوست که نجاتگران پایگاه امداد جاده‌ای  شهرستان‌های رضوانشهر و لنگرود در این عملیات‌ها حضور داشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: