• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-47789-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار املش:

دقت و عدالت ملاک واگذاری تسهیلات اشتغالزایی است

فرماندار املش، دقت و عدالت را ملاک کار این کمیته فنی در بررسی و واگذاری تسهیلات دانست و تصریح کرد:باید مراقبت کرد که توزیع شهرستانی این تسهیلات و در عین حال رعایت ملاک ها و معیارهای قانونی آن مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان،یونس محمودی در اولین جلسه کمیته فنی طرح‌های اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی شهرستان املش،گفت:ملاک ارزیابی دستگاه‌های شهرستان در اجرای این طرح‌ها در حوزه فراگیر و روستایی پرداخت تنها تسهیلات نیست،بلکه ایجاد رقابت در اشتغالزایی است و وظیفه ما در این کمیته بررسی دقیق طرح ها و جلوگیری از کوچکترین انحراف در اجرای آن است.

وی با اشاره به اهمیت پشتیبان‌ها در مشاغل خانگی و تسری آن به اشتغال روستایی،افزود:مهمترین مسئله در این طرح‌ها در اشتغال روستایی استفاده از ظرفیت پشتیبان‌ها برای اتصال زنجیره تولیدات اشتغال روستایی به بازار کار است که باید در طرح‌های ارائه شده پشتیبان‌ها نیز تقویت شوند، زیرا اشتغال هدفمند شده و محصولات بهتر و با کیفیت و هزینه مناسب به بازار عرضه می شود.

این مقام مسئول،تعداد طرح‌های رسیده در قالب طرح اشتغال فراگیر و روستایی به دبیرخانه را اعلام و اظهار کرد:در این کمیته،15 طرح با میزان 2 میلیارد و 133 میلیون تومان جهت ارجاع به بانک‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار املش،درخصوص سامانه کارا و میزان ثبت نام در این سامانه در طرح‌های روستایی و فراگیر نیز،یادآور شد:‌تاکنون تعدادی از متقاضیان در سامانه کارا برای جذب اعتبار اشتغالزایی این بخش ها ثبت نام کرده اند و بررسی دقیق طرح‌های اشتغالزایی از محل اشتغال فراگیر و نیز اشتغال روستایی در اولویت کمیته فنی این نوع تسهیلات در استان است.

محمودی،دقت و عدالت را ملاک کار این کمیته فنی در بررسی و واگذاری تسهیلات دانست و تصریح کرد:باید مراقبت کرد که توزیع شهرستانی این تسهیلات و در عین حال رعایت ملاک ها و معیارهای قانونی آن مورد توجه قرار گیرد و جذب این تسهیلات به اشتغال پایدار و سرمایه گذاری دقیق در استان و عمل به تعهدات منجر شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: