• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-20389-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

پیشرفت شهرستان دغدغه نونهالان رودسری است

نهالان رودسری در قالب یک نامه ایده ها و پیشنهادات خود را در زمینه برخی مشکلات شهرستان به فرماندار رودسر ارائه کردند.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،علی وارسته،سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر گفت:یکی از اقدامات موثر در جذب و ارتقا روحیه ایده پردازی و نوآوری در بین دانش آموزان و دانشجویان بسترسازی مناسب و ایجاد فضا برای بیان نقطه نظرات این قشر است .

وی افزود:پس از نشست ایده های خلاق فرماندار رودسر با نونهالان،این فضا برای آنان ایجاد شد و توانستند نظرات خود را در قالب یک نامه برای فرماندار تنظیم و ارسال کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر ادامه داد:برای پرورش مدیران آینده و برای ساختن آینده ای نو و پویا باید از ایده های نونهالان و نوجوانان و جوانان در رده های مختلف سنی استفاده کنیم .

وی تاکید کرد:بهترین زمان برای پرورش ذهن خلاق سن ۶ سالگی است که با برگزاری چندین نشست تخصصی با نونهالان مدارس مختلف و دانش بنیان این فضا ایجاد شده و اکنون بی آنکه نظری بخواهیم؛پیشرفت شهرستان رودسر دغدغه آنان شده و در قالب نامه،نظرات خود را برای ما میفرستند تا با پالایش و بررسی و برنامه ریزی آن ایده ها را بپرورانیم و در یک زنجیره فکری متصل از نونهالان به دانش آموزان و دانشجویان آن نظرات را تقویت ببخشیم و به مرحله اجرا درآوریم .

وارسته با اشاره به اینکه نهادینه سازی این امر که مدیران باید از جوانان و خلاقان جامعه ایده بگیرند مهم است و افزود:این طرح برای اولین بار در سطح کشور در رودسر آغاز شده است و انتظار است با حمایت های مدیران شهرستانی و حتی استانی نسبت به ارتقا آن در سطح کشور اقدام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: