• دوشنبه ۱۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-17889-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

گیلان با بحران زباله روبرو است

رییس اداره محیط زیست آستانه اشرفیه گفت: گیلان با بحران زباله روبروست و بجاست تا مسافرین با مدیریت پسماندهای خود حق میهمانی را بجا آورند تا خاطره ای خوش در اذهان میزبان و میهمان در اذهان نقش ببندد.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، جعفر میرزایی گفت: با پیگیری این اداره و براساس هماهنگی های به عمل آمده و مکاتبات انجام شده مقرر شده تا دهیاری ها و شهرداری ها بصورت ویژه اقدام به پاکسازی مناطق گردشگری از زباله کنند.

وی افزود: همزمان توسط سمن های محیط زیستی آموزش چهره به چهره گردشگران و مسافران نوروزی به منظور تبیین وضعیت بحرانی منطقه از لحاظ زباله مورد توجه قرار گرفته است.

میرزایی به نمایندگی از حفاظت محیط زیست از تمامی گردشگران و طبیعت گردان درخواست کرد تا ضمن رعایت نظافت و پاکیزگی طبیعت از هرگونه دور ریز زباله در مناطق گردشگری و طبیعی جدا پرهیز کنند .

وی تصریح کرد: گیلان با بحران زباله روبروست و بجاست تا مسافرین با مدیریت پسماندهای خود حق میهمانی را بجا آورند تا خاطره ای خوش در اذهان میزبان و میهمان در اذهان نقش ببندد.

میرزایی خبرداد:در آستانه 13 فروردین، روز طبیعت، تعدادی از دهیاری های آستانه اشرفیه اقدام به پاکسازی مجدد مبادی ورودی روستایی و حرایم راه ها و کانالهای آبیاری کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: