• یکشنبه ۱۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-17489-5
  • خبرنگار : 1
  • منبع خبر : رشت

رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور:

گیلان،در جایگاه دوم مقاصد نوروزی 97

رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور گفت:گیلان با 6 میلیون و 300 هزار اقامت از شروع سفرهای نوروزی تاکنون رتبه دوم گردشگری را در کشور به خود اختصاص داده است.
به گزارش ایسنا-منطقه گیلان؛ محمد محب خدایی با حضور در شهرستان رشت و ابراز خرسندی از نحوه ارائه خدمات به گردشگران نوروزی گفت:گیلان دومین مقصد گردشگری مسافران نوروزی پس از استان مازندران از آغاز سفرهای نوروزی تا به امروز است.
وی با بیان اینکه از آغاز سفرهای نوروزی تاکنون 43 میلیون  و 600 هزار اقامت در سراسر کشور داشتیم که نسبت به مشابه  سال قبل 20 درصد افزایش را نشان می دهد افزود:در این سفرها 61 میلیون 800 هزار مسافر از مناطق گردشگری بازدید کردند که در مقایسه با پارسال 38 درصد رشد داشته است.
خدایی افزود:امسال شکایت مسافران و گردشگران در سطح کشور 56 درصد کمتر  از نوروز پارسال است.
رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار با برنامه ریزی جدید و همکاری وزارت آموزش و پرورش به افراد خدمات رسان امتیاز سفر تعلق گرفته است،تصریح کرد:سازمانها و افرادی که در ایام نوروز به مسافران  خدمات ارائه دادند از تاریخ 21 تا 27 فروردین می توانند به همراه خانواده به مسافرت رفته و از تخفیفات 80 درصدی مکان های اقامتی برخوردار شوند.
 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: