• شنبه ۱۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-16389-5
  • خبرنگار : 19
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده انزلی در مجلس:

مصوبه واگذاری باشگاه ملوان به منطقه آزاد انزلی به سال 87 بر می گردد

نماینده انزلی در مجلس، عدم پرداخت بدهی بازیکنان را مساوی کسر 6 امتیاز ملوان دانست و خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را می کنیم تا واگذاری ملوان به اسپانسر صورت بگیرد؛ در غیر این صورت ملوان را به نیروی دریایی باز می گردانیم.

مهندس حسن خسته بند در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، با بیان اینکه مصوبه واگذاری باشگاه ملوان به سازمان منطقه آزاد انزلی به سال 87 بر می گردد، اظهار کرد: متاسفانه با کارشکنی برخی از افراد علی رغم صراحت مصوبه هیئت دولت جهت واگذاری، قرارداد سه ساله منعقد شد و ملوان را دچار مشکل کرد.

وی با اشاره به دستور دکتر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر احیای مصوبه دولت نهم، افزود: بعد از تعطیلات نوروز با رئیس مناطق آزاد کشور نشست خواهیم داشت تا واگذاری ملوان به منطقه آزاد انزلی را پیگیری کنیم. خوشبختانه دکتر بانک با کمال خوشرویی جهت کمک مالی به ملوان قول مساعد داد که اعتبار خوبی در سال 97 برای ملوان در نظر خواهد گرفت.

نماینده شهرستان انزلی در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تاکنون برای ملوان اسپانسر پیدا نکردیم، گفت: احمد دنیامالی، رئیس سابق هیئت مدیره باشگاه ملوان سرمایه گذاری 12 میلیارد تومانی انجام داد و اکنون انتظار داریم منطقه آزاد انزلی به ملوان که یادآور «سیروس قایقران» است، کمک کند.

خسته بند، ضمن قدردانی از کسانی که در گلریزان به ملوان کمک کردند، متذکر شد: نماینده شهرستان هیچ مسئولیتی در قبال تیم باشگاهی آن ندارد، اما بنده تاکنون سعی کردم در حد توان هزینه های باشگاه ملوان و بازیکنان را تامین کنم. اگر اعتبار لازم از سوی دکتر بانک تا پایان این ماه تامین شود، بدهی ها را پرداخت خواهیم کرد.

وی عدم پرداخت بدهی بازیکنان را مساوی کسر 6 امتیاز ملوان دانست و خاطرنشان کرد: از یک میلیارد و 200 میلیون تومان بدهی زولان، 900 میلیون تومان را پرداخت کردیم و به پاشنکو 500 میلیون و به اسکوچیچ 300 میلیون تومان بدهی داریم که از گذشته باقی مانده است لذا تمام تلاش خود را می کنیم تا واگذاری ملوان به اسپانسر صورت بگیرد؛ در غیر این صورت ملوان را به نیروی دریایی بازمی گردانیم.

نماینده انزلی در مجلس، با بیان اینکه استادیوم این شهر در حال ساخت است، یادآور شد: با کمک یکدیگر ملوان را حفظ کرده ایم و به تلاش خود ادامه می دهیم لذا کسانی که فقط اعتراض می کنند و شعار می دهند اما اعتبار مالی لازم جهت حمایت از ملوان را ندارد، مانع کمک دیگران نشوند.

وی با بیان اینکه تاکنون مدیر عامل باشگاه ملوان نامه های متعددی به مسولین شهرستان از جمله به مسولین شهری همچون شهردار و شورای شهر انزلی زده شده است ولی تاکنون ریالی به ملوان کمک نشده است متذکر شد: نباید فقط به مردم شعار دهیم و اگر توانایی کاری نداریم مانع حضوری افرادی همچون دنیامالی شویم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: