• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-54889-5
  • خبرنگار : 1
  • منبع خبر : رشت

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان :

در قبال شهداء همگی مسئول هستیم

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه در قبال شهداء همگی مسئول هستیم،گفت:علیرغم تمامی هیاهوهای دنیایی تلاش می‌کنیم راه و مسیری را که شهداء پیموده اند طی کنیم.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،جمیل حق پرست در نشست با جمعی از فرزندان شهید اظهار کرد:امیدواریم تا بتوانیم قدردان ایثارگری شهیدان و ارزشمندی یادگارهای آنها باشیم .

وی با اشاره به اینکه در قبال شهداء همگی مسئول هستیم،افزود:علیرغم تمامی هیاهوهای دنیایی تلاش می‌کنیم راه و مسیری را که شهداء پیموده اند طی کنیم و این با شعار و تبلیغات میسر نخواهد گردید بلکه بایددر وظایف و تکالیف خودمان دلسوزانه و مسئولانه رفتار و از بی تفاوتی اجتناب کنیم.

معاون اداری مالی استان نیز دراین مراسم با ذکر ارزشهای جامعه ایثارگران و خانواده های شهید اظهار کرد:شهیدان با قدرت ایمان و عشق راه در مسیر رهایی دنیا و شتافتن بسوی معشوق نهادند و ما هرگز نخواهیم توانست درک واقعی از عظمت شخصیت آنها و سختی های زندگی شما یادگارهای آنها داشته باشیم .

سیما روحانی اظهار کرد:شما فرزندان شهید مایه مباهات و افتخار بوده و ما از بودن در کنار شما بر خود می‌بالیم .

وی خاطرنشان کرد:شما فرزندان شهید باید الگوی ما و سایر کارکنان باشید.

به گزارش ایسنا،در این نشست تعدادی از فرزندان شهید با طرح دغدغه‌ها و انتظارات خود در فضایی صمیمانه با مدیرکل استان به گفتگو پرداختند و در این مراسم از ١٨ فرزند شهید شاغل در شعب استان با اهداء هدایایی تجلیل شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: