• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-53589-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : رشت

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:

شهدا سرمایه های معنوی همیشه ماندگار جامعه هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان،شهدا را سرمایه های معنوی همیشه ماندگار جامعه خواند و اظهار کرد:امروز فرزندان شاهد،پاسداران فرهنگ ایثار و شهادت هستند.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان،عبدالله پاکاری،فرزندان شاهد را یادگاران شهدا دانست و گفت:شهدا قهرمانان ملی و الگوی تمام و کمال ایثار،فداکاری و از خود گذشتگی هستند لذا انتظار داریم سیره اخلاقی و عملی شهدا در فرزندان شاهد متجلی باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه خداوند شهادت را نصیب بندگان شایسته خود می‌کند،گفت:شهدا کار بزرگی انجام دادند و براساس احساس تکلیف نسبت به اسلام، انقلاب، نظام و کشور پا به عرصه های نبرد گذاشتند؛نه اینکه شهدا دوستدار خانواده خود نبودند، بلکه آنان رفتند تا عزت، استقلال، آزادی، امنیت و اقتدار کشور باقی بماند.

این مقام مسئول 48 درصد کارکنان مجموعه بنیاد شهید را از خانواده های شاهد و ایثارگر دانست و عنوان کرد:خانواده های شهدا و ایثارگران،جامعه هدف این ارگان می باشند و لذا باید تلاش کنیم رضایتمندی این قشر را در ارائه خدمات افزایش دهیم.

پاکاری خدمت کردن قربت الی الله را عبادت دانست و خاطرنشان کرد:خدمت در بنیاد شهید خدمت به بهترین انسان هاست و فرزندان شاهد شاغل در این مجموعه باید الگوی عملی خدمت رسانی برای سایر کارکنان باشند.

وی با بیان اینکه شهدا داوطلبانه خودشان را در معرض خطر قرار دادند و دل به آتش زدند،گفت:شهدا در آزمون سخت دفاع از اسلام و ارزش های اسلامی سربلند بیرون آمدند و الگوی آیندگان شدند. ما نیز باید با الگوبرداری از شهدا در راستای خدمتگزاری جانفشانی کنیم تا شهدا از ما رضایت داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: