• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-52789-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اصلاح ساختار جاده ها در كاهش تصادفات موثر است

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینكه اصلاح ساختار جاده ها در كاهش تصادفات و تلفات روستایی ناشی از تصادف مهم است، گفت:64 درصد حوادث منجربه فوت در جاده های فرعی استان رخ داده است.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان،سردار محمدرضا اسحاقی در نشست با رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی امنیت سواحل و مناطق گردشگری را مهم اعلام كرد و گفت:رفت و آمد مسافران و گردشگران موجب رونق اقتصادی و امنیت پایدار در جامعه خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی با اعلام اینكه توسعه اقتصادی بسترساز امنیت است،افزود: 64 درصد حوادث منجربه فوت در جاده های فرعی استان رخ داده است.

سردار اسحاقی با بیان اینكه اصلاح ساختار جاده ها در كاهش تصادفات و تلفات روستایی ناشی از تصادف مهم است، گفت: وجود تجهیزات و امكانات موجب تسهیل در خدمت رسانی بهتر به مردم است.

فرمانده انتظامی استان گیلان ایجاد كلانتری ویژه در منطقه آزاد انزلی را به منظور تسهیل در ارائه خدمات به مردم وگردشگران خارجی ضروری دانست و اظهار كرد:اهتمام جدی در ایجاد مراكز خدمات به مردم، انگیزه خدمت را فراهم خواهد كرد.

سردار اسحاقی با بیان اینكه راه های برون رفت از مشكلات باید سریعتر پیش بینی شود، تصریح کرد:برای یكسان سازی پلاک خودروهای منطقه آزاد كه بالغ بر 13 هزار خودرو است،پلیس تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته است.

سردار اسحاقی امنیت را نیاز اساسی جامعه و از مؤلفه های اساسی توسعه پایدار جامعه اعلام نمود و افزود:نیروی انتظامی موفقیت خود در احقاق حق جامعه مردم می داند.

رضا مسرور نیز در ادامه این نشست با بیان اینكه نیروی انتظامی همكاری و همیاری خوبی با سازمان منطقه آزاد داشته، گفت:امنیت از اركان ایجاد اشتغال و معادلات تجاری با كشورهای همسایه است.

رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی با بیان اینكه تسهیلات و بسترهای ایجاد كلانتری ویژه در منطقه آزاد در سال جدید فراهم شده است،افزود:نصب دوربین و تجهیزات روز در كنترل و مهار ناهنجاری ها مهم است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: